CEREMONIE LUTY 2024

Cztery wilki – Ceremonia inicjacyjna

W tym przepotężnym energetycznie miesiącu lutym  odbędziemy razem przepotężną podróż inicjacyjną, aby poznać Duchy Czterech Wilków, które zaprowadzą nas do czterech Głównych Duchów według Szamanizmu Syberyjskiego.

Ta Ceremonia została podarowana mi przez Szamana Syberyjskiego,, Ahamkara, który wyraził zgodę na jej udostępnienie.

Podczas tej podróży odczujemy naszą przpotężną transformację i połączenie z Duchami i wszechobecną Energią Matki Natury.

16 luty, godz. 20.30, na platformie Zoom. 

Czas: około jednej godziny.

Cena: 35,00 euro

Zapisz się tutaj poniżej, aby zarezerwować Twoje miejsce i uzyskać wszystkie niezbędne dane. Uwaga! Po wypełnieniu formularza – sprawdź mail trzy razy w celu potwierdzenia! 

 

Podróż do Jurty Matki Natury

Matka Natura, Matka Umai wchodzi w skład Panteonu Największych Duchów Szamanizmu Syberyjskiego.  Jej zadaniem jest nasza protekcja, żywienie i uzdrawianie nas… Ona kocha nas wszystkich bez wyjątku…

Niektóre osoby, pracując ze mną podczas innych spotkań, poczuły już jej moc i miłość.. A to był dopiero szczyt góry lodowej tego co poznamy podczas tej Ceremonii Szamanów Syberyjskich. Podczas tej podróży udamy się do jej Jurty i…..

Resztę opowiem przed Ceremonią. Zapisz się już dzisiaj! Zarezerwuj Twoje miejsce już teraz! Jak zawsze liczba miejsc ograniczona.

23 luty, godz. 20.00, na platformie Zoom. 

Czas: około jednej godziny.

Cena: 35,00 euro