Syberyjska Ceremonia 4 Wilków

 

 

Wilki to bardzo specjalne zwierzęta, są niezależne, mają w sobie wielką moc, mądrość, są bardzo silne i odporne. Są bardzo uczciwe i bezpośrednie. W stadzie każdy wilk posiada swoją określoną rolę i pozycję. Od Wilków możemy nauczyć się naprawdę bardzo: jak zorganizować nasze życie, co to znaczy być wonnym, uczciwym i jak odnaleźć naszą drogę w tym życiu.

CZEMU 4  WILKI?

W Szamaniźmie Syberyjskim istnieją cztery Główne Duchy:

ELRIK – Duch Podziemi i Przeszłości,

UMAI – duch Matki Natury,

ULGEN– Duch Nieba,

TENGRI – Wieki Duch Wszechświata. 

Te Duchy są tak potężne, że bezpośredni kontakt z nimi nie zawsze jest możliwy.

Szamanom syberyjskim przychodzą z pomocą cztery specjalne wilki, jako pośrednicy w koneksji z Wielkimi Duchami.

Wspaniała Ceremonia 4 Wilków wczoraj! Ogrom emocji, które były widoczne na twarzach obecnych już od razu po zakończonej Ceremonii. Ten Syberyjski rytuał ma naprawdę przeogromną moc transformacyjnąWiem to również i z osobistego doświadczenia.

Zmartwienia, troski, niepotrzebne myśli, niektóre objawy chorobowe zniknęły mi w okresie zaledwie 10 dni po mojej osobistej Ceremonii. W zamian nadciągnęły nowe energie, nowe spojrzenie na świat, NOWA JA.

To moje osobiste doświadczenia, wiele innych świadectw, które otrzymuję po tej Ceremonii, również i w języku włoskim, pozostaną otulone ochroną prywatności uczestniczących w niej osób.

Nie mogłeś być wczoraj z nami? Nic straconego! Możesz wykupić indywidualną Ceremonię 4 Wilków w cenie indywidualnej sesji ze mną – 55,00 Euro.