Amulet Ochrony Osobistej

Amulety są obecne we wszystkich tradycjach spirytualnych, ponieważ wiemy, iż zawierają one w sobie danego Ducha (np.: opieki, miłości, uzdrowienia, dobrobytu, kreatywności…). Każdy amulet ma swoje specyficzne znaczenie, ponieważ zawiera on odpowiednią energię.

Dlaczego Amulety są ważne? Niektóry Duchy nie posiadają materialnej formy i, aby się z nimi połączyć jak najlepiej, musimy utworzyć ich materialną reprezentację.

W momencie, kiedy tworzymy Amulet, staje się on, nazwijmy to, Domem dla danego Ducha, na przykład dla Ducha naszej Osobistej Protekcji. Nosząc taki Amulet ze sobą. Twoje połączenie z danym Duchem jest łatwiejsze i częstsze. Oto sekret Amuletu z szamańskiego (i nie tylko) punktu widzenia – przeistaczają się one w Dom Ducha, którego zaprosimy.

Amuletem może być wszystko: kawałek wyrzeźbionego przez Ciebie drewna, namalowany na czymś symbol, pierścionek, kamienie oraz wiele innych przedmiotów.

Kamienie posiadają już same w sobie bardzo potężnego Ducha Wszechświata – wystarczy tylko zapoznać się z nim i poprosić o przyjęcie do siebie Ducha naszej Osobistej Protekcji.

W wielu sklepach na całym świecie można kupić najprzeróżniejsze amulety. Często ludzie potem mówią, że nie czują absolutnie żadnego Ducha w danym Amulecie. I to jest, niestety, prawda. Tego Ducha tam po prostu nie ma. Nikt, kto produkuje amulety „na akord” w fabryce i  tworzy ich zewnętrzną formę, nie ma czasu (często – ani pojęcia) o konieczności zaproszenia do danego Amuletu odpowiedniego Ducha.

Podczas naszej Ceremonii, zaprosimy do Twojego Amuletu Ducha Twojej Osobistej Protekcji.

W tym celu wybierz na spokojnie Dom dla Twojego Ducha i przynieś go na naszą Ceremonię.

Osobiście uwielbiam pracować z kamieniami. Zarówno jako osobistymi Amuletami, jak i Amuletami dla protekcji, na przykład domu, miejsca pracy, itp.

Na zdjęciu obok możesz zobaczyć Amulet ochronny dla Ambulatorium Weterynaryjnego. W takich miejscach, chcąc nie chcąc, zawsze gromadzi się sporo ciężkiej energii, w szczególności z powodu zmartwień i trosk ludzi, którzy przychodzą ze swoimi zwierzętami.

Po aktywowaniu tego Amuletu, atmosfera w Ambulatorium zmieniła się radykalnie. Podwoiła się nawet liczba pacjentów!

 

 

 

 

Dodatkowo, w Naturze możemy znaleźć kamienie, które aż się proszą, aby przeistoczyć się w Nasz osobisty Amulet!

W środę, 16 listopada o godzinie 20.00 – Ceremonia, podczas której utworzymy nasz osobisty Amulet Ochronny!

Zacznij już dzisiaj szukać Twojego Osobistego Amuletu, do którego zaprosimy Ducha Twojej Osobistej Protekcji! Oprócz tego, przygotuj na naszą Ceremonię albo pół szklanki mleka, albo pół szklanki czerwonego wina, które złożymy Duchom w ofierze, w podziękowaniu za ich obecność i protekcję.

Ta Ceremonia jest otwarta dla wszystkich, jednakże liczba miejsc jest ograniczona. Maksymalnie 10 osób. Zarezerwuj Twoje miejsce już dzisiaj. Zapisz się i dokonaj minimalnej wpłaty, o którą Cię proszę.

Do szybkiego zobaczenia

Joanna

CEREMONIA: NASZ OSOBISTY AMULET OCHRONNY – ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

Cena: 27,00 Euro Dla moich studentów (przeszłych i obecnych) – cena 23,00 Euro.