Witajcie wszyscy,

Chciałam napisać „nowe życie się rodzi”, ale aż mnie zatkało i skasowałam. Duch mojej Matki Syberyjskiej strzelił mnie delikatnie w tył głowy z uśmiechem i mówi: „Zastanów się co piszesz…”. No to się zastanowiłam, odbyłam podróż szamańską   i – jak zwykle Ona ma rację!

Nowe życie NIE MOŻE SIĘ URODZIĆ, ponieważ stare nigdy nie umiera… Pułapką stwierdzenia „nowe życie się rodzi” jest podświadome przesłanie, że stare już nie istnieje. NIC BARDZIEJ MYLNEGO!

Kontinuum Czasowe…

My jesteśmy rezultatem przeżyć, doświadczeń, emocji WSZYSTKICH NASZYCH PRZODKÓW, a to oznacza również i przodków niepochodzących bezpośrednio z naszej linii genealogicznej, tak skrupulatnie przechowywanej w różnych Biurach Narodzin. Kto odbył ze mną kurs odnośnie Naszych Przodków, ten wie, o czym mówię. W skrócie:

W naszych kościach żyje mądrość nie tylko wszystkich stworzeń, roślin i ludzi, którzy żyli przed nami, ale również i mądrość oraz energia gwiazd, planet, galaktyk, czarnych dziur i tak dalej… To są nasi Przodkowie. Tych, którzy nie zrobili tego kursu, proszę po prostu o uwierzenie, o posłuchanie własnego serca.

Podczas Ceremonii ze Świętym Jajkiem wychodzimy poza problemy naszego życia, poza otaczający nasz świat w „Tu i Teraz”. Otwieramy się na możliwość uleczenia czegoś lub kogoś, kogo problemy zakorzeniły się a nas bardzo głęboko, nawet setki lat temu.

Dlaczego? Dlatego, że DOCIERAJĄC DO KORZENI PROBLEMU uzdrawiamy całe nasze Święte Drzewo, czyli również i nas samych..

To tak naprawdę w skrócie.

Podczas lat mojej praktyki szamańskiej Duchy udostępniły mi nauki odnośnie pracy z Jajkiem. Poznałam praktyki szamanów andyjskich, syberyjskich, norweskich i nawet afrykańskich… I, oczywiście naszych Polskich Szeptuch, Matek, które przechowują mądrości naszej Polskiej Matki Ziemi!

I tu się zatrzymam, ponieważ mail będzie za długi i wszyscy się znudzimy czytając go.

W ŚRODĘ, 20 KWIETNIA, O GODZINIE 20.30 – CEREMONIA DOGŁĘBNEGO OCZYSZCZANIA.

Proszę wszystkich uczestników, aby przygotowali jedno jajko (surowe) plus przezroczystą szklankę, wypełnioną ¾ wodą. Resztę opowiem przed ceremonią.

JEST TO CEREMONIA DARMOWA, JEDNAKŻE PROSZĘ WAS O ZAPISANIE SIĘ NA PONIŻSZY MAILING LIST. Ułatwi mi to przesłanie nagrania uczestnikom.

Oto dane do naszego spotkania w środę:

Entra nella riunione in Zoom

https://us02web.zoom.us/j/2486693714?pwd=eGYwMzU4T2pXK0NUWHJXYmtQTEdpZz09

ID riunione: 248 669 3714 Passcode: 611969

Proszę Cię o punktulaność, o 20.35 zamknę dostęp do naszej Ceremonii, aby nie przeszkadzać innym uczestnikom.

TAK JAK NAPISAŁAM POWYŻEJ- CEREMONIA JEST DARMOWA, JEDNAKŻE NAGRANIA Z NIEJ WYŚLĘ WYŁĄCZNIE OSOBOM ZAPISANYM NA PONIŻSZY MAILIN LIST. To jest wyłącznie kwestia organizacyjna – ułatwi mi to wysłanie naszych nagrań.

PO ZAPISANIU SIĘ, SPRAWDŹ, PROSZĘ TWÓJ MAIL I POTWIERDZ PONOWNIE – TAKA OCHRONA PRZED SPAMEM DLA NAS WSZYSTKICH

 

Ą