Ceremonia Przesilenia Zimowego - Drzewo Życzeń

 

Dlaczego Ceremonia Drzewa Życzeń jest tak niesamowicie skuteczna? 

 

Od początków ludzkości Szamani pracują z duchami Czterech Żywiołów oraz z Duchem Dymu. Do dnia dzisiejszego Szamani palą fajki, wydmuchując dym, który dociera do wszystkich Duchów.

Moc Drzewa Życzeń – The Wishing Tree – jest znana, w różnych formach Szamanom na całym Świecie.

W okresie Przesilenia Zimowego wykonywana jest bardzo potężna Ceremonia, podczas której, dzięki obecności Ducha Ognia i Ducha Dymu nasze osobiste życzenia zanoszone są do Ducha Nieba i Przyszłości (w Szamanizmie Syberyjskim nosi on imię Ulgen). Jego wysłannikiem jest również i Biały Wilk, którego niektórzy z Was poznali już podczas Syberyjskiej Ceremonii Czterech Wilków.

W zeszłą sobotę odprawiliśmy bardzo potężną Ceremonię Drzewa Życzeń po włosku.

Popatrzcie na krótki filmik i odczujcie jej moc.

 

Nie myślcie, że ta Ceremonia ma moc wyłącznie jeśli jest wykonywana osobiście. Na Drzewie były również i życzenia osób, które nie mogły w niej uczestniczyć.

21 grudnia o godzinie 20.00 wykonam tę Ceremonię w języku polskim.  Nie będzie ona tym razem wykonywana razem z Wami, z powodu wilgoci prawdopodobnie nie wyniosę laptopa na zewnątrz. Jednakże będzie ze mną osoba, która nagra wszystko aparatem fotograficznym.

 

Masz Twoje osobiste marzenia, które chcesz zrealizować? Dla Ciebie, dla Twoich najbliższych? Przyszłość niekoniecznie musi być odległa, przyszłość to również jutro, a nawet następny oddech, który za chwilę weźmiesz.

Ta Ceremonia kosztuje kilka euro więcej, wyłącznie dlatego, że związane z nią są pewne dodatkowe koszty.

Cena: 30,00 Euro. Dla moich studentów (przeszłych i obecnych) – cena 25,00 Euro.

Po zapisaniu się na poniższą listę i dokonaniu opłaty, przyślij mi Twoje osobiste pragnienia, które wspólnie wyślemy do jednego z Czterech Głównych Duchów Syberyjskich – Ducha Nieba i Przyszłości.