4 Żywioły i my

Uzdrawianie przy pomocy przywracania równowagi energii czterech żywiołów w nas jest znane od zarania dziejów ludzkości.

Pomimo, iż bardzo często o tym zapominamy, nasze ciało fizyczne składa się również z 4 żywiołów:

1. Powietrze, które wdychamy, przemieszcza się swobodnie po całym świecie. To ducha tej energii właśnie szukamy zaraz po narodzeniu i bez niego opuszczamy naszą formę fizyczną bardzo szybko.

2.Ogień, życiodajna energia, która jest jednocześnie energią wielkiej metamorfozy, kiedy przybiera postać pożaru. Wszystkie komórki naszego ciała, nasze emocje i myśli wytwarzają tę samą energię.

3. Woda, która – potwierdza to już nawet nauka, zawiera pamięć najdawniejszych zdarzeń, która zmienia swoją postać z lodu w wodę i w parę – zawsze jednak pozostając wodą. Nasze ciało fizyczne zawiera około 70% wody, którą bezustannie wymieniamy, pijąc, pocąc się, płacząc i w toalecie. Nawet o tym nie myśląc, dostarczamy naszemu ciału coraz to nowej wiedzy i mądrości.

4. Ziemia, nasza Matka, składa się z tych samych pierwiastków, minerałów, soli i innych związków, z których jest zbudowane nasze ciało. Nasze ciało wibruje i porozumiewa się bezustannie na bardzo specyficznym poziomie z całym otaczającym nasz Wszechświatem.

Utrzymywanie równowagi tych Żywiołów (Elementów) jest znane i praktykowane od tysiącleci. 

Na przykład: Starożytna Medycyna Chińska rozpoznaje nawet 5 elementów (żywiołów) w naszym ciele fizycznym i energetycznym. Są one nazywane nieco inaczej, jednakże służą one do uzdrawiania, czyli przywracania MAKSYMALNEJ HARMONII I RÓWNOWAGI.

Szamani na całym świecie uznają, honorują i pracują z czterema żywiołami dla maksymalnego uzdrowienia danej osoby, zwierzęcia, sytuacji.

Posłuchaj pieśni szamanów indiańskich dla 4 Świętych Elementów KLIKNIJ TUTAJ

Oto dla Was świadectwo osoby, która uczestniczyła w Ceremonii 4 Żywiołów przez Zoom. Cała Ceremonia trwała około 1 godziny.

KLIKNIJ VIDEO, ABY ODSŁUCHAĆ.

Poniedziałek 10 stycznia o godzinie 20.00, na platformie Zoom – Ceremonia w celu przywrócenia maksymalnej równowagi 4 żywiołów w nas samych w języku polskim! Tylko będąc w optymalnej formie jesteśmy w stanie pomagać innym jak najlepiej!

Już w poprzednich latach nasza szkoła Spirit Healer School zaniżyła cenę tej ceremonii do 50 euro, w celu dotarcia do jak najszerszego grona osób.

W tym roku, widząc panujące czasy oraz potrzebę odzyskania maksymalnej równowagi przez ludzi na całym świecie, postanowiliśmy zaniżyć dodatkowo koszt tej ceremonii do 25.00 Euro/osobę. Przynajmniej na początek roku.

Zapisz się na poniższą listę, aby otrzymać informacje odnośnie zapłaty i dane dostępu.

Do szybkiego zobaczenia,

Joanna