Komunikacja Szamańska ze Zwierzętami - marzec 2022

Kochani!

Oto JEDYNA W TYM ROKU edycja Komunikacji Szamańskiej ze Zwierzętami w języku polskim!  

Ta seria składa się z 5 spotkań trwających około 2 godzin, spotkania odbywają się raz w tygodniu na platformie Zoom.

 

Program:

  1. Tworzymy nasz Święty Krąg. Podczas tego spotkania poznamy nasze Zwierzę Przewodnie, niektórych naszych nauczycieli, utworzymy nasz Święty Krąg poznając nasze Święte Drzewo. Poznamy podstawy nawiązywania koneksji ze zwierzętami.

  1. Komunikacja ze Zwierzętami: współpracujące z nami Duchy są zawsze gotowe i uwielbiają pomagać nam podczas naszej rozmowy ze zwierzętami. Jesteś członkiem ich zespołu! Pozwól, aby Twoje Duchy opiekuńcze prowadziły na początku Wasze sesje. Dzisiaj będziemy pracować z najczęściej spotykanymi sytuacjami i nabędziemy więcej praktyki w podróżach szamańskich.

  1. Relacje ze Zwierzętami: zwierzęta żyją razem z nami, są członkami naszych rodzin. Dzisiaj poszerzymy nasz Krąg, dołączając do niego również i osoby oraz pozostałe zwierzęta (nie tylko domowe). Zbadamy i poznamy sieć energetyczną, która łączy nas wszystkich i znajdziemy niektóre odpowiedzi dotyczące naszych relacji.

  1. Komunikacja Szamańska ze Zwierzętami, które przekroczyły Tęczowy Most. Nauczymy się jak używać mostu dla nawiązania koneksji i poznamy Duchy, które ułatwią nam i będą nas wspierały w naszej komunikacji ze zmarłymi zwierzętami oraz zaoferują nam ceremonię uzdrawiającą. ODZYSKIWANIE ZWIERZĘCIA MOCY DLA DANEGO ZWIERZĘCIA.   

  2. Duchowe Plemię zwierzęcia + różne

 

Moje lekcje odbywają się zazwyczaj przez Internet (daje mi to możliwość kontaktu z ludźmi na całym świecie, nie tylko w Polsce), z użyciem platformy Zoom. Wszystkie lekcje są nagrywane, tak więc studenci mogą je potem odsłuchiwać ponownie w dowolnym momencie. Z każdą lekcją dostarczany jest obszerny plik pdf.

Jeżeli nie możesz być obecny/-a na danej lekcji, będą do dyspozycji nagrania video. 

 

Gwarantuję Ci, że poznasz wspaniałych nowych przyjaciół, z którymi połączy Cię wspólna pasja i pozostaniesz z nami w kontakcie na długo! 

DODATKOWO – w przyszłym roku będziesz mógł/ mogła powtórzyć ten kurs gratis! 

Daty naszych spotkań:

1,8,15,22 i 29 , marzec 2022. Godzina 10- 12 rano.

Lubię pracować w niewielkich grupach, dlatego akceptuję maksymalnie 10-15  osób na kursie.

Niestety “Kto pierwszy, ten lepszy.”

Cena całego kursu: 150,00 Euro.

Zapisz się już dzisiaj, aby nie stracić jedynej w tym roku okazji! 

Po zapisaniu się, sprawdź proszę Twoją skrzynkę pocztową, aby potwierdzić subskrypcję na kurs. Obiecuję napisać do Ciebie w przeciągu maksymalnie 48 godzin!

Pozdrawiam Cię serdecznie, do szybkiego zobaczenia.

Zwierzęta Ci dziękują za Twoją decyzję!

Joanna