Energetyczne oczyszczanie domów, miejsc pracy, szpitali i/lub naszej Matki Ziemi to antyczna praktyka szamańska i, mówiąc najprościej, polega na neutralizacji kłopotliwych, zagubionych lub uwięzionych energii, które negatywnie wpływają na Ciebie, zwierzęta lub przyrodę w Twojej okolicy. Te kłopotliwe energie są bardzo często wynikiem burzliwych wydarzeń historycznych, są duszami, którym nie udało się dojść do źródła, lub są wynikiem szkód powstałych w przyrodzie. Wszystkie one kumulują się, tworząc zastałe, lepkie pola energetyczne.

Niektóre objawy, które mogą wskazywać na potrzebę energetycznego oczyszczenia domu lub terenu to:

Niewyjaśnione zjawiska lub głębokie zniechęcenie odczuwalne w pewnych miejscach domu lub ziemi.

Twoja praca zawodowa nie nabiera rozpędu? Nie zawsze musi to być twoja wina. Często Energie, Duchy uwięzione w naszym miejscu pracy, proszą o naszą uwagę, aby pomóc im wrócić do Źródła.

Koszmary.

Nagłe myśli samobójcze.

Niezrozumiałe choroby dzieci.

Dziwne zachowania zwierząt, np. nagłe warczenie, skakanie i atakowanie przestrzeni, które wydają nam się puste, dziwne reakcje na coś, czego nie widzimy, lub unikanie pewnych obszarów domu.

Trudności w sprzedaży domu bez logicznego powodu.

I wiele, wiele innych.

Grunty lub budynki mogą mieć negatywną, smutną i bardzo burzliwą historię. W naszych domach lub w naszej ziemi często są uwięzione duchy martwych istot, zarówno ludzi jak i zwierząt, które błąkają się zdezorientowane nie znajdując drogi do Źródła. Nawet duchy natury i elementale mogą czuć się zagubione, zwłaszcza po doznanych szkodach i/lub krzywdach.

Ich odprowadzenie do Źródła może odbywać się osobiście (z Szamanem obecnym w w danym miejscu) lub na odległość.

Z szamańskiego punktu widzenia, dusze opuszczające ciało fizyczne mogą zostać zahamowane w swojej podróży, jeśli nie towarzyszy im się podczas przejścia. Mogą one nieświadomie powodować zakłócenia energetyczne w środowisku, w którym zdecydują się przebywać (lub są uwięzione). Jednym z przykładów duchów uwięzionych w naszym wymiarze jest to, co potocznie nazywa się Poltergeist. Taki duch stara się jedynie zwrócić naszą uwagę i uzyskać naszą pomoc.

 

Czujesz, że energia w Twoim domu, biurze, ambulatorium nie jest zrównoważona? Odczuwasz cierpienie lub ból Ziemi, na której mieszkasz i żyjesz?

Skontaktuj się ze mną – bardzo często dla szamańskiego oczyszczenia energetycznego wystarczą zaledwie  podróże szamańskie w ciągu dwóch tygodni. W bardzo rzadkich przypadkach – może być konieczna trzecia podróż. .

Koszty takich usług na całym świecie są naprawdę zróżnicowane – widziałam nawet ceny wyliczone na podstawie metra kwadratowego pomieszczenia lub terenu, które mogą wynosić nawet 400 euro za jedną sesję! 

W naszej Szkole Spirit Healer School – Europe tak nie jest.

Jestem tak pewna jakości mojej energicznej pracy czyszczenia pomieszczeń, jestem tak bardzo przekonana, że jak tylko poczujesz korzyści, polecisz nas swoim przyjaciołom, krewnym, kolegom, że przez ograniczony czas mogę zaoferować Ci tę usługę w bardzo symbolicznej cenie 100,00 Euro / sesja. Jednakże ta oferta nie będzie trwała zawsze. 

Chcesz poprawić energię w swoim domu/sklepie/studio/biurze?  

Chcesz widzieć swoją rodzinę bardziej zrelaksowaną i szczęśliwą? Zwierzęta spokojniejsze? 

Masz pytania?  

Napisz do mnie mail z tytułem OCZYSZCZANIE ENERGETYCZNE

Odpowiem tak szybko, jak tylko to będzie możliwe,  

KLIKNIJ TUTAJ, ABY NAPISAĆ DO MNIE MAIL