IMBOLC 2023

Bogini Brigit.. siostra Bogini Cailleach, która w tym okresie przygotowuje Swoją Jaskinię, aby odpocząć po długich zimowych miesiącach, podczas których otaczała opieką nas, ukochane przez nią zwierzęta i całą Naturę.  

Bogini Brigit –  wdzięk, gracja, światło i ponowne narodzenie. Światło, które narodziło się podczas Zimowego Przesilenia, zaczyna manifestować się z coraz to większą siłą od pierwszych dni lutego. Pomimo, iż zimno nadal jest obecne, zaczynamy odczuwać, że dni stają się coraz dłuższe.
Dla Szamanów te dni, które zwiastują powrót wiosny i nowych narodzin to dni, które witają oni z radością, ponieważ odczuwają oni bardzo silnie sezonowe zmiany Świętego Koła Życia.

Brigit to Bogini honorowana i czczona przez ludzi Europy, którzy nadal odczuwają swoje Celtyckie korzenie (jest ona znana również pod imionami Brighid lub Brigantia): czczona jako Bogini Ognia, jako patronka kowali, poetów i uzdrowicieli, jej imię wywodzi się ze słowa „breo” (ogień): ogień kuźni, który łączy się z inspiracją poetów i energią uzdrawiania.

Podczas naszej Ceremonii odczujemy nowe życie, które się w nas budzi, nowe możliwości, nowa  życiodajna siła.

Opowiem Ci co jest potrzebne do jej wykonania po Twoim zapisaniu się i opłacie za Ceremonię.

Cena: 27,00 Dla moich studentów (przeszłych i obecnych) – cena 23,00 Euro.