Rhtyhm Healing - Efekty terapeutyczne energii Bębna Szamańskiego

Pozytywny wpływ energii Bębna Szamańskiego

Słowo „rytm” w języku greckim posiada wiele znaczeń, wśród których również oznacza „strumień”, „przepływ”.  

Rytm bębna, który tańczy razem z Szamanem, tworzy ścieżkę dla najgłębszego uzdrowienia naszego umysłu, naszych emocji, duszy i, w konsekwencji, naszego ciała.  

Dźwięk bębna dostarcza nam przeżyć naprawdę wyjątkowych, umożliwiając nam połączenie się z PRAWDZIWYMI nami i również z innymi stworzeniami, uwalniając, przywracając i uzdrawiając nas. Bęben szamański rozmawia z nami uniwersalnym językiem, który łączy nas wszystkich i wykracza poza słowa, poza nasze koncepcje i myśli, umożliwiając nam ponowne połączenie się z Kosmiczną Pajęczyną Życia, otwierając nasze serca i umysły.   

Efekty terapeutyczne

Aktualne badania naukowe demonstrują efekty terapeutyczne dźwięku bębna szamańskiego. Wykazują one, że rytm bębna przyspiesza proces fizycznego zdrowienia oraz, że WZMACNIA NASZ UKŁAD IMMUNOLOGICZNY. Szamani na całym świecie wiedzą od zawsze to, co nauka odkrywa dopiero w ostatnich latach, czyli że, rytm tambura grającego pieśń wraz ze swoim szamanem, może:  

  • Zredukować napięcie, niepokój, strach i stres.
  • Pomóc kontrolować chroniczne bóle.
  • Wzmocnić nasz układ immunologiczny.
  • Pomóc w uwolnieniu się od negatywnych uczuć, naszych emocjonalnych bloków i dramatów, prowadząc nas w ten sposób w kierunku fizycznego wyzdrowienia.

Badania przeprowadzone przez  doktora Barry Bittman ukazują jak dźwięk bębna szamańskiego może zwiększyć numer obecnych w naszym ciele komórek przeciwrakowych, wspomagając nas tym samym w walce z nowotworami i RÓŻNYMI RODZAJAMI WIRUSÓW.  

Jakość naszego codziennego życia.  

Rytm bębna wprowadza nas w stan głębokiego relaksu, obniża ciśnienie krwi, umożliwia nam stan dobrego samopoczucia, uwolnienia się od naszych emocjonalnych dramatów i zredukowanie stresu.  

Aktualne badania medyczne potwierdzają, że STRES ma ogromny wpływ na powstawanie i pogłębianie się prawie wszystkich znanych nam chorób i stanowi jeden z GŁÓWNYCH POWODÓW potencjalnie śmiertelnych chorób, takich jak zawał serca, udar i OBNIŻENIE WYDAJNOŚCI NASZEGO UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO.   

Badania naukowe wykazują, że dźwięk bębna zwiększa produkcję endorfiny i endogennych opiatów, czyli naturalnych substancji przeciwbólowych, które nasz organizm jest w stanie produkować samodzielnie.

Inne badania naukowe wykazują, że dźwięk bębna może:

  • Utworzyć poczucie więzi z nami samymi i innymi.
  • Pomóc nam poczuć ponownie rezonans z naturalnymi rytmami życia.
  • Dostarczyć nam środków dla naszej osobistej realizacji.

Znaleźć odpowiedni Rytm.

Każda sytuacja jest odmienna i wyjątkowa, dlatego też „poprawny” rytm będzie zawsze wyjątkowy i jedyny. Nie istnieją żadne ustalone formuły. Szaman, który gra na bębnie musi stworzyć dialog pomiędzy produkowanymi dźwiękami i odpowiedziami wysyłanymi przez osobę lub zwierzę dla którego pracuje. Szamani z Tuwy bardzo często wydają improwizowane dźwięki, rytmy i śpiewy konwersując w ten sposób zarówno ze światem Duchów jak i z pacjentem na poziomie energetycznym. Wydawane przez Szamana i przez jego bęben dźwięki wibrują i powracają w formie harmonicznych częstotliwości. Dzięki swojemu doświadczeniu Szaman jest w stanie znaleźć rytm odpowiedni dla swojego pacjenta. Ten rytm bardzo często jest absolutnie nowy i specyficzny wyłącznie dla leczonej sytuacji.  

Oznacza to, że musimy słuchać rytmu bębna bardzo uważnie. Bęben, tak jak i wszystko we Wszechświecie, jest żywy i próbuje zawsze coś nam powiedzieć. Musimy go słuchać nie tylko przy pomocy naszych fizycznych zmysłów, lecz całymi sobą. Musimy otworzyć nasze serce i opróżnić nasz umysł, przekształcając się w pusty kanał, poprzez który Energie mogą pracować.  

Podczas mojej długoletniej praktyki odkryłam, że moje Duchy Pomocnicze umożliwiają mi zawsze znaleźć odpowiedni rytm, którego nie znam nigdy z wyprzedzeniem. Wiem, że sekret leży w mojej umiejętności przekształcenia się w instrument, przy pomocy którego mogą one pracować, wspomagając nas w naszym uzdrowieniu. 

Oferuję sesje Uzdrawiania Rytmem mojego Bębna, zarówno osobiście jak i na odległość, dla ludzi i zwierząt. Podczas otwarcia świętego kręgu szamańskiego energie są wzmacniane zarówno starożytną sztuką pracy ze świecami z wosku pszczelego, jak i Energią Uniwersalnego Jajka

Wartość każdej sesji znacznie przekracza 100 euro, ale biorąc pod uwagę czasy, przez które przechodzimy, oferuję:

Serię 3 sesji na odległość, około 40 minut każda – 165,00 Euro za całą serię. Jeśli sobie życzysz, nagram dla Ciebie sesje, podczas których łaczę się z dźwiękiem i rytmem, który reprezentuje najlepszą częstotliwość dla Twojego uzdrowienia na wszystkich poziomach, wskazaną przez mój Szamański Bęben.

Skontaktuj się ze mną dla Twojej osobistej serii trzech sesji Rhythm Healing:

Napisz do mnie mail: joanna.amicucci@gmail.com, lub

na WhatsApp:  +39 389 66 22 640, dla naszego pierwszego kontaktu. il primo contatto.

UWAGA : nie odpowiadam na telefony od osób, których numerów nie znam, a to z powodu licznych telefonów od różnych operatorów.

Życzę Ci wszystkiego co najlepsze w Twoim życiu. Obyś znalazł Twoją osobistą częstotliwość energii życiowej.

Joanna

“Dzień dobry wszystkim.. pragnę się z Wami podzielić “eksperymentem”, który Joanna przeprowadziła na mojej Mamie.. w ostatnich czasach Mama spała bardzo niewiele, góra 3-4 godziny w nocy.. budziła się o północy i nie mogła już dłużej spac.. w ostatnim tygodniu godziny snu wydlużyły się do 7″.