ŁĄCZĄC KILKA PRAKTYK UZDRAWIANIA SZAMAŃSKIEGO RAZEM

Dzisiaj opowiem Ci, co jest możliwe kiedy połączysz kilka praktyk energetycznych razem w jedną sesję. I opowiem to na własnym przykładzie, czyli – jak mi pomogła jedna z naszych wspaniałych studentek i przyjaciółek. SESJA NA ODLEGŁOŚĆ.

Od kilku dni mam coś w rodzaju grypy żołądkowej, nie mogłam się oddalić na zbyt długo od toalety, chciało mi się wymiotować i kręciło mi się w głowie. Test domowy zrobiony – negatywny.

Dzisiaj rano, dodatkowo, po raz pierwszy miałam lekki stan podgorączkowy – 37,4.

Co połączyła Barbara razem i jaki był tego, prawie natychmiastowy skutek?

 

KROK 1: OTWORZYŁA ŚWIĘTY KRĄG SZAMAŃSKI, tak jak to robimy w naszej szkole. Zaprosiła mnie i wszystkie Duchy Pomocnicze, które się zaoferowały do pracy w tej sesji. W naszej szkole jedną z głównych rzeczy, których się uczymy – nigdy nie stoisz na pierwszej linii frontu, w tym przypadku bez sensu by było, gdyby Barbara przejęła na siebie moje wirusy i inne podczepy energetyczne, od których mnie uwalniała. Pamiętała, również o nieporzucaniu wyciągniętej energii, lecz o konieczności jej transformacji.

 

KROK 2: WYKONAŁA PRACĘ ZE ŚWIECAMI Z WOSKU PSZCZELEGO. Praca ze świecami jest znana doskonale w wielu praktykach energetycznych – Wicca, a nawet i w egzorcyzmach kościoła katolickiego (niektórzy bazują się na kolorach świec, niektórzy na intencji, którą dana świeca posiada i na wielu innych czynnikach i charakterystykach). Ja osobiście uwielbiam pracować z płatkami wosku pszczelego i nie kolor ma dla mnie znaczenie, a połączenie z Duchami pszczół i wosku, ale to jest tylko wariant tej pracy. TO CO JEST WAŻNE, TO EKSTRAKCJA wszystkich intruzów, które mi przeszkadzały. I tu Wam powiem, ŻE WOSK WYCIĄGNĄŁ NAPRAWDĘ WIELE DODATKOWYCH RZECZY.  Patrząc na zdjęcia wosku, rozmawiając z Barbarą, obydwie miałyśmy zgodne interpretacje.

KROK 3: NIE ZOSTAWIA SIĘ NIGDY PACJENTA BEZ ODZYSKANIA JEGO OSOBISTEJ MOCY. W naszej szkole uczymy się docierać do Źródła Wszystkiego (czyli i osobistej mocy pacjenta). To może być Święte Jajko Uniwersalne, albo inna interpretacja Źródła, które zawiera wszystko. Barbara zastosowała 4 symbol UZDRO © Shamanic Animal Reiki, którego uczymy się w naszej szkole.

 

 

KROK 4: OFIARA W PODZIĘKOWANIU DUCHOM. Każda praca energetyczna wymaga wymiany energii i podziękowania.

REZULTAT?

Jak tylko Barbara powiedziała, że zaczyna, ja się położyłam i od razu ogarnęło mnie ogromne ciepło, zaczęłam się pocić i uśmiechnęłam się sama do siebie „Ok, wychodzi”. Po pewnym czasie zrobiło mi się zimno i tu było niesamowicie ważne, że Barbara pamiętała o uzupełnieniu mojej osobistej mocy.

Wstałam, zmierzyłam sobie temperaturę – 36,8, w brzuchu nie przelewa mi się już woda i, dodatkowo – lepiej mi się oddycha. I w końcu, po trzech dniach – ZNOWU JESTEM GŁODNA!

Tego rodzaju sesje wymagają dużego wkładu energetycznego. Ilość takich sesji zależy od otwarcia pacjenta na przejście przez zmiany niezbędne w celu wyzdrowienia – średnio potrzebne jest około 3 spotkań (mówimy tu o pacjentach bez żadnej wiedzy i przygotowania z zakresu uzdrawiania szamańskiego).

Tego rodzaju sesje są doskonałe zarówno w przypadkach chorób fizycznych (intruzów fizycznych), jak i chorób mentalnych (depresja, brak wiary w siebie, itp.). Dla ludzi i dla zwierząt.

Jeśli czujesz, że ten typ uzdrawiania może być dla Ciebie, napisz do mnie mail.

Cena jednej sesji – 60,00 Euro. Cena obejmuje zarówno nagranie naszej sesji dla Ciebie, jak i ofiarę dla wszystkich Energii Pomocniczych.