Ceremonie Lato 2023

18 lipca 2023, godz. 20.30

Limpia

energetyczne oczyszczanie (osobiste lub dla kogoś z naszych bliskich). Jak zawsze, każdy cykl Ceremonii rozpoczyna się od Ceremonii Limpii z jajkiem

Limpia to energetyczna technika oczyszczająca stosowana w szamanizmie.

Podczas Limpii wydobywane są stany emocjonalne, które nas blokują – stres, strach, depresja itp. Energie te są zastępowane Naszą Osobistą Siłą, która pomaga nam iść naprzód i podejmować kolejne kroki na naszej ścieżce.

Osoby, które uczestniczyły już w Limpii prowadzonej przeze mnie na platformie Zoom, mogły osobiście doświadczyć mocy osobistej transformacji podczas tej ceremonii, podczas której będziemy również oferować tę uzdrawiającą moc naszym bliskim – ludziom i zwierzętom.

Cena: 35,00 Euro

Cena: 35,00 Euro

25 lipca 2023, godz. 20.30

Energia Sukcesu 

Dlaczego potrzebujemy Energii Sukcesu?

Kiedy czujemy, że odnosimy sukcesy, czujemy w sobie i współpracujemy z energią naprawdę wysokich wibracji, to inspiruje nas do dalszej drogi.

Istnieją dwie drogi do osiągnięcia sukcesu:

  1. Droga sukcesu – w ten sposób jesteśmy w przepływie i osiągamy nasz wynik w najłatwiejszy i najszybszy sposób;
  2. Droga popychania siebie do osiągnięcia wyniku – jest to trudniejsze i czasami wymaga dużo czasu i poświęcenia.

Jeśli współpracujemy z Duchem Sukcesu, wszystko staje się o wiele łatwiejsze i jesteśmy szczęśliwi, osiągając nasz wynik.

1 sierpnia  2023, godz.20.30

Odzyskaj Twoją samoświadomość

Konieczna jest samoświadomość. Często mówimy o sobie: “Robię coś”, ale musimy również czuć siebie podczas robienia tego. Po pierwsze, rozpoznajemy siebie jako ciała fizyczne, ale nie tylko tym jesteśmy. Jesteśmy nie tylko ciałami, ale także duszami i świadomością! Jeżeli zdajesz sobie sprawę z Twojej świadomości, oznacza to, że jesteś świadomy tego, że coś obserwujesz! Następnie, jeśli jesteś świadomy obserwowania, stajesz się świadomością.

Cena: 35,00 Euro

 

Cena: 35,00 Euro

8 sierpnia 2023, godz.20.30

Odzyskiwanie energii uwięzionych w naszych negatywnych osobistych wydarzeniach, przeszłych i teraźniejszych.

Doświadczenia życiowe nigdy nie znikają i powinniśmy łączyć się z naszymi przeszłymi wcieleniami i przodkami. Bardzo ważne jest, aby zrozumieć, czym jest doświadczenie życiowe. Mówiąc najprościej, możemy powiedzieć, że doświadczenie życiowe zawiera dobre i złe rzeczy. Dobro i zło istnieją tylko w życiu istot ludzkich. Jeśli podniesiesz swoją energię, dobro i zło znikną i pozostanie tylko doświadczenie. Doświadczenia, z którymi nie możesz sobie poradzić i których nie możesz przetrawić, są złymi doświadczeniami. Doświadczenia, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy i wnoszą pozytywność do twojego życia, są pozytywnymi doświadczeniami. Pamiętaj, że pozytywne doświadczenia zwiększają twoją energię i możesz poczuć i kreować Twoją przyszłość.

15 sierpnia 2023, godz. 20.30

Zamieniamy nasze marzenie w intencję, które się spełnia

Intencja jest bardzo ważną częścią łączenia się z naszą przyszłością. Jeśli szukasz czegoś nowego w swoim życiu, musisz stworzyć intencję.

Wiele osób pragnie lub marzy o czymś, ale to się nie spełnia. Pytają: “Dlaczego to się nie spełnia w moim życiu?”, a ja odpowiadam… reszta podczas naszej Ceremonii.

Cena: 35,00 Euro

22 sierpnia 2023, godz. 20.30

Uzdrawiamy nasze Drzewo Genealogiczne

Jak wszystkie drzewa, również i nasze drzewo genealogiczne posiada korzenie. Korzenie reprezentują Twoich przodków (wszystkich zmarłych ludzi w twojej rodzinie). Pień drzewa jest kanałem energetycznym pomiędzy przodkami a gałęziami drzewa. Pień jest kanałem przenoszącym dwa rodzaje energii: jeden pochodzący z korzeni do środka pnia, drugi pochodzący z gałęzi do korzeni. Gałęzie to ludzie żyjący obecnie w twojej rodzinie (bracia, siostry, rodzice, dzieci). Zwierzęta lub niektórzy sąsiedzi również mogą być częścią twojej rodziny. Możesz sam zobaczyć, kto jest Twoją rodziną i uzdrowić ją!

Cena: 35,00 Euro

Jeżeli wykupisz swój udział w Ceremonii, lecz nie będziesz mógł w niej uczestniczyć – otrzymasz nagranie w formacie mp3.

Całkowity koszt wszystkich Ceremonii wynosi 210,00 euro, jednakże, jeśli wykupisz je wszystkie razem – mamy dla Ciebie zarezerwowane 15% zniżki i zapłacisz tylko 178,5 euro!

Dołącz do nas latem i weź udział w ceremoniach, które z pewnością przyniosą zmiany w Twoim życiu!

KUP KOMPLETNY PAKIET LETNICH CEREMONII, ZAPISUJĄC SIĘ NA LISTĘ MAILINGOWĄ PONIŻEJ!