Emocje są jak monety: wszystkie posiadają dwie strony. Miłość może dodać nam skrzydeł, lecz może również być destrukcyjna, jeżeli stanie się zaborcza. Nawet nadmiar szczęścia może przekształcić się w smutek. Ta sama zasada dotyczy również i strachu: może on nas sparaliżować uniemożliwiając jakąkolwiek akcję z naszej strony, lub może być konstruktywny i nawet uratować nam życie. Gdyby nasi Przodkowie w jaskiniach nie bali się drapieżników, prawdopodobnie by nas tu dzisiaj nie było. Odpowiedna dawka strachu sprawia, że jeszcze żyjemy: bojąc się ciężarówki na drodze, czekamy aż przejedzie zanim zaczniemy przechodzić przez ulicę. Kiedy boimy się, że nie dotrwamy do końca miesiąca, szukamy nowych pomysłów, przekształcamy się w wynalazców. Przykładów konstruktywnego wpływu strachu na nasze postępowanie jest naprawdę nieskończenie wiele.  

Z drugiej strony, strach może nas unieruchomić i przekształcić się nawet w niekontrolowany gniew.   

W obecnych czasach bardzo wiele osób się boi, a Duch Strachu jest naprawdę wszechobecny. Dobrą wieścią jest fakt, że w czasie mojej długoletniej praktyki moje Duchy Opiekuńcze umożliwiły mi spotkanie Ducha Strachu, który nauczył mnie jak z nim współpracować.  

Podczas podróży szamańskich mój Duch Strachu pojawia mi się bardzo często jako piękna, młoda i silna Celtycka Wojowniczka, tuż przed rozpoczęciem bitwy. Pomaga mi zawsze uwolnić się od nadmiaru energii strachu i przekształcić go w pozytywną energię akcji do podjęcia.   

Zgodnie z naukami Uzdro © Animal Reiki –  przeciwieństwem Strachu nie jest Odwaga, lecz Ekspansja. Mój Duch Strachu pomaga mi zawsze odpowiednio uziemić się, połączyć z otaczającą mnie Naturą (nawet w mieście) i umożliwia moją ekspansję, abym mogła postępować zawsze w najlepszy możliwy sposób.  

A Ty? Znasz Twojego Ducha Strachu? Nawet jeśli nie – on istnieje, zaufaj mi. I będzie bardzo szczęśliwy kiedy nauczysz się z nim współpracować, słuchając jego wskazówek i postępując dla maksymalnego dobra, Twojego i wszystkich tych, których kochasz.

Ceremonia Limpii – spotkajmy nasze Opiekuńcze Duchy w Świętym Kręgu. One pomogą Ci uwolnić się od nadmiaru strachu, zamieniając go w Twoją osobistą, życiową i kreatywną energię!

W piątek, 13 sierpnia, o godzinie 20.00 spotykamy się na platformie Zoom.

Koszt Ceremonii – 25,00 Euro.

Ceremonia jest otwarta dla wszystkich. Jedynym wymogiem jest Twoja szczera chęć poznania pozytywnej strony energii strachu.

Zapisz się na poniższą listę, aby uzyskać dane dostępu, dane odnośnie zapłaty, oraz informacje o tym, co należy przygotować.