Limpia to technika oczyszczania energetycznego używana w szamanizmie. Jedną z jej odmian jest oczyszczanie przy pomocy jajka – to antyczna forma szamańskiego uzdrawiania praktykowana przez Curanderów na całym świecie.

Kosmiczne Jajko, Jajko Uniwersalne, itd. – istnieje nieskończenie wiele sposobów na opisanie tego Pierwotnego Źródła, z którego pochodzi wszystko: Bogowie, świat fizyczny, Wszechświat, Makrokosmos i Mikrokosmos – łącznie z bakteriami i wirusami.

Podczas Limpii usuwane są blokujące nas stany emocjonalne: stres, strach, depresja, itd. Energie te są zastępowane Naszą Osobistą Mocą, która pomaga nam w kroczeniu naprzód po naszej ścieżce życia.

Osoby, które już uczestniczyły w Limpii prowadzonej przeze mnie na platformie Zoom miały okazję przekonać się osobiście o przeogromnej mocy transformacyjnej tej ceremonii, podczas której zaoferujemy również tą uzdrawiającą moc naszym bliskim – osobom i zwierzętom.

Poniedziałek, 17 maja  2021 , o godzinie 20.30 – Limpia w języku polskim! 

Twoja znajomość szamańskich ceremonii nie jest absolutnie konieczna – to co się naprawdę liczy, to Twoja szczera chęć poprawienia Twojego stanu psychicznego, duchowego i nawet fizycznego, oraz Twoje otwarcie na pozytywne zmiany!  

Poproszę Cię o Twój udział w ceremonii w kwocie 15 euro.  

Jeżeli jesteś zainteresowany – zapisz się na poniższą specyficzną listę  – przyślę Ci informacje o tym, co musimy przygotować przed naszym spotkaniem.  

W naszym spotkaniu mogą brać udział wszyscy – zarówno osoby, które nie wiedzą nic o podróżach szamańskich jak i te, które uczestniczyły w tej ceremonii już w przeszłości.  

Do zobaczenia w poniedziałek 17 maja!

[email-subscribers-form id=”21″]