Nasi Przodkowie – na ile ich naprawdę znamy?

Nasze DNA zawiera wszystkie życia naszych przodków, stanowimy rezultat ich doświadczeń, do których dołączamy bagaż naszych, osobistych. Stanowimy owoc miłości wszystkich tych, którzy żyli przed nami, również wiele wieków temu. To oni utworzyli i stanowią podstawę naszego drzewa genealogicznego, którego my jesteśmy konarami. Nie zdołalibyśmy nigdy przeistoczyć się w potężne gałęzie naszego drzewa bez korzeni, bez pnia, który osłania, chroni i przewodzi Ducha naszej rodziny. I na odwrót – jakie schronienie i pomoc mogliśmy dać wszystkim ludziom i zwierzętom, którzy u nas go szukają, jeśli pozostalibyśmy kruchym gałązkami?

Wspaniała Ceremonia dla Naszych Przodków wczoraj! Ogrom emocji, które były widoczne na twarzach obecnych już od razu po zakończonej Ceremonii. Ten Syberyjski rytuał ma naprawdę przeogromną moc uzdrawiającąWiem to również i z osobistego doświadczenia.

Nie mogłeś być z nami? Nic straconego! Możesz wykupić indywidualną Ceremonię Naszych Przodków w cenie indywidualnej sesji ze mną – 55,00 Euro.