CEREMONIA PEŁNEGO KSIĘŻYCA, 14 lipca, godz. 20.00. 

Jest to pierwsza pełnia Księżyca po przesileniu letnim i drugi w tym roku SUPER KSIĘŻYC.

14 lipca 2022 roku Księżyc w pełni będzie przebywał w  Koziorożcu, znaku ziemi, racjonalnym, zdecydowanym i poważnym. Pod wpływem pełni Księżyca w Koziorożcu poczujesz się bardziej skoncentrowany i nastawiony na realizację Twoich planów. To doskonały czas, aby wykorzystać skuteczność, jaką daje wpływ Koziorożca, i wprowadzić w życie Twoje zamiary. To normalne, że w tych dniach czujesz się wyobcowany. Ci, którzy Cię kochają, zrozumieją Twoją potrzebę odizolowania się i poświęcenia chwili dla siebie i Twojego dobrego samopoczucia

Kilka dni przed Ceremonią prześlę wszystkim uczestnikom, oprócz danych dostępu, instrukcje odnośnie sposobu w jaki przygotujecie Wasz osobisty talizman,  zgodnie z naukami Vadima Tschenze „Uniwersalny kalendarz szamański. Syberyjskie rytuały na zdrowie, bezpieczeństwo i sukces.”

 

Podczas Ceremonii udamy się z naszymi Przewodnikami Duchowymi do Duchów Księżyca i Saturna (planety, która rządzi, chroni i prowadzi Koziorożca). Przyniesiemy im dary, przedstawimy im nasze osobiste prośby, które uważamy za niezbędne dla naszego osobistego rozwoju na każdym poziomie (zawodowym, fizycznym, emocjonalnym itd.) i poprosimy o naładowanie naszych talizmanów mocą niezbędną do ich realizacji.

14 lipca, godz. 20.00, na platformie Zoom. Czas trwania: około jednej godziny.

Koszt uczestnictwa: 25 euro

Zapisy zostaną zamknięte w sobotę 9 lipca. Po tej dacie wyślę informacyjne maile wyłącznie osobom zapisanym na poniższy mailing list. 

Zapisz się już dzisiaj! 

 

 

Joanna Pieczurkin Amicucci

 

 

Master Instructor for Spirit Healer School,

 

Head of the Spirit Healer European Program,

 

Spirit Healer School Ceremonial Guide

https://www.joannastouch.eu/