Zastosowanie wosku podczas Ceremonii Uzdrawiania Szamańskiego

Szamańska praca z pszczelim woskiem jest niesamowicie potężna, stanowi ona jednak wyłącznie część całego, obszernego rytuału uzdrawiania.

Nie będę tutaj opisywać całej Ceremonii Szamańskiej, skupię się wyłącznie na wosku, którego używa się do ekstrakcji, oraz bardzo często – do diagnostyki. Oczywiście, istnieje nieskończenie wiele sposobów pracy z woskiem, tak jak i istnieje nieskończenie wiele sposobów wykonywania tej samej Ceremonii, a sposób ten zależy od Szamana, który ją wykonuje.

Mój:

  1. Górna warstwa wosku potwierdza nam problem (narząd, sytuacja itp., nad którym pracujemy).
  2. Dolna warstwa ukazuje nam co zostało usunięte z pacjenta, sytuacji, pomieszczenia, itp.

KONIEC

 

Na tej stronce będę załączała zdjęcia z niektórych sesji z bardzo krótkim opisem.

 

 

 

Przygotowanie do Ceremonii:

Jak widzicie na zdjęciach obok, przygotowuję również i inne moje narzędzia szamańskie, które będą użyte podczas sesji uzdrawiania.

Praca na poziomie emocjonalnym – osoba pracująca w stałym kontakcie z ludźmi, którzy – z powodu wykonywanej przez nią pracy – obarczali ją swoimi problemami. Osoba czuła się przygnębiona, zniechęcona do życia, straciła chęć do pracy.  Rezultat końcowy: po ekstrakcji wszystkich intruzów energetycznych i przeprowadzeniu całej sesji, osoba zaczęła czuć się z powrotem coraz lepiej, odzyskała swoją energię życiową i uśmiech.

Kot, z problemami w gardle i przełyku.  Podczas sesji zostali uzdrowieni również i inni członkowie rodziny.

Kobieta z kataraktą w prawym oku. Tu będą konieczne dwie dodatkowe sesje z zastosowaniem innych narzędzi i praktyk. Odstęp między sesjami 3 dni. Praca w toku.