Śmierć Szamana - transformacja i odrodzenie.

Szamańska śmierć ma swoje korzenie w starożytnych rytuałach wielu tradycji. Na Syberii rytuał ten był stosowany specjalnie dla szamanów. Rozciągali oni zwierzęcą skórę między czterema drzewami. Zostawiali szamana samego w lesie na tej skórze, która wisiała wysoko nad ziemią. W odpowiednim dla niego czasie, otrzymywał on swoją inicjację jako szaman. Rytuał ten otwierał w nim wiele kanałów i był on  gotowy do swojego zadania jako szaman.

Nic nie kończy się bez nowego początku. Kiedy jesteście gotowi pozwolić umrzeć w sobie starym częściom, wtedy będziecie mogli stworzyć nową przygodę w swoim życiu.

Kiedy przeżywamy Śmierć Szamana? Ma ona miejsce, kiedy się skonfrontujemy z naszymi bólami, strachami, przyzwyczajeniami, negatywnymi myślami, wątpliwościami, z naszą mroczną stroną i osobistymi ciemnościami. Kiedy to uczynimy, stracą one swoją moc i panowanie nad nami. Staniemy się odważniejsi i zdamy sobie sprawę, iż nasz los spoczywa wyłącznie w naszych rękach. Aby tak się stało musimy pozwolić umrzeć naszym starym sposobom myślenia i reagowania, musimy porzucić nasze stare ideały, przekonania i sposób w jaki się zachowujemy otwierając szeroko ramiona, aby przywitać nowe spojrzenie na świat. W ten sposób zmienimy starą skórę i świadomie zburzymy nasze stare przekonania. Zmienimy się z całą pewnością na lepsze, nie będziemy już nigdy tacy jak przedtem i na tej drodze zawrócenie wstecz jest niemożliwe. Lecz, po co mielibyśmy wracać? 

Śmierć szamana nie zawsze jest bolesna, jednakże często właśnie dzięki bólowi, cierpieniom i kompletnej dewastacji wszystkiego co do tej pory było nam znajome i bliskie otrzymujemy szansę na zrekonstruowanie nas samych, na zrozumienie jak bardzo jesteśmy silni i na rozpoczęcie wszystkiego od nowa.

Pamiętaj:  Nowe potrzebuje ciała i umysłu, które będą w stanie ugościć nasze nowe zdolności i przyzwyczajenia.

Jak Feniks, który odradza się z własnych popiołów.  

Metamorfoza.

Rozczłonkowanie i rekonstrukcja.

Pięć rytuałów szamańskich, które przybliżą nas do naszej potężnej transformacji. Rytuały bazują się na naukach Szamanizmu Syberyjskiego.

Rytuał 1 

Pięć Zwierząt – rozczłonkowanie i rekonstrukcja

Zmień swoją perspektywę na życie, odpuść stare wzorce i otwórz się na swoje wyższe możliwości. Stwórz nowy sposób życia i nawiąż kontakt ze swoimi duchowymi pomocnikami, którzy dadzą ci siłę i pokażą ci świat duchów.

Rytuał 2

Pełen cykl reinkarnacji

Na tym poziomie zmienisz swoje relacje. Nauczysz się łączyć na wyższym poziomie ze wszystkimi swoimi związkami. Wyrazisz to, co nie zostało powiedziane, prosząc o przebaczenie i dając je. Ten rytuał otworzy twoje serce i pomoże ci poczuć się głęboko połączonym z ludźmi. Nikt nie może ukryć czegoś w tym rytuale.

Rytuał 3

Śmierć i odrodzenie we współpracy z duchem góry. 

Ten rytuał odbywa się w jaskini. Zablokowane energie są przekształcane, abyś mógł otrzymać wyższą wiedzę duchową. Dzięki temu wejdziesz na wyższy poziom rozwoju. Bardzo szybko zmieni wasze życie, już nigdy nie będzie takie samo. Ten rytuał zwiększa również waszą telepatyczną, intuicyjną wiedzę i zdolności odbiorcze.

Rytuał 4

Przejdź przez bramę swojego osobistego cierpienia. 

Niech samotność, smutek, szaleństwo, ego, nałogi, choroby, zazdrość, niepewność i inne nawyki zostaną za tobą. Podróżujemy przez świat szamański do Erlika, opiekuna przeszłości. Następnie udajemy się do przyszłości i wyznaczamy cele dla naszego nowego życia i naszych nowych zadań. Ten rytuał otwiera trzecie oko i pomaga przewidzieć przyszłość.

Rytuał 5

Tego wieczoru idziemy do lasu, aby przygotować naszą śmierć. 

Spojrzymy wstecz na nasze życie i zostaniemy pochowani w piasku i liściach. Przekształć swój stres, swoje blokady w wolność, radość i zabawę. Otwórz się na większe możliwości obcowania z duchami przyrody i zwiększ swoją energię do poziomu szamana

Każde spotkanie trwa około 1 godziny.

Daty naszych spotkań

13 luty, 20 luty, 27 luty, 6 marzec, 13 marzec. W poniedziałki, o godzinie 20.00

Koszt całej serii jest ważny tylko dla tego cyklu. To cena promocyjna, która nie będzie obowiązywała dla ewentualnych bloków sukcesywnych.

Koszt całej serii wynosi 100, 00 euro.

Zapisz się już dzisiaj i zarezerwuj Twoje miejsce!