„Limpia” to „czyszczenie pola energetycznego” i oznacza cały szereg procedur szamańskich mających na celu optymalizację i odzyskanie harmonii na wszystkich poziomach: duchowym, mentalnym oraz fizycznym. Korzystanie z sesji Limpii umożliwia nam dbanie o nasze dobre samopoczucie i poprawny stan naszego zdrowia. 

Istnieje wiele rodzajów Limpii – od najprostszych, wykonywanych przy pomocy palonych ziół, przy użyciu kamieni, aż do pracy z jajkiem.

DSCN2253

Podczas sesji Limpii z jajkiem usuwane są blokujące nas stany emocjonalne, takie jak: stres, strach, depresja, itd. Energie te są zastępowane naszą Osobistą Mocą, która pomaga nam w kroczeniu naprzód po naszej ścieżce życia.

Wiele osób na całym świecie uczestniczyło już w ceremoniach Limpii prowadzonych przeze mnie na platformie Zoom– wszystkie one miały one okazję przekonać się osobiście o przeogromnej mocy transformacyjnej tejże ceremonii.

Również i osoby, które skorzystały z indywidualnej sesji Limpii, zarówno w moim studio jak i na, tak zwaną, odległość – odniosły niezliczone korzyści z naszych spotkań.

Twoja znajomość szamańskich ceremonii nie jest absolutnie konieczna – to co się naprawdę liczy, to Twoja szczera chęć poprawienia Twojego stanu psychicznego, duchowego i nawet fizycznego, oraz Twoje otwarcie na pozytywne zmiany!  

Mieszkam i pracuję we Włoszech – jeżeli będziesz przejazdem – zapraszam Cię na sesję Limpii u mnie.

Jeżeli, natomiast nie planujesz przyjazdu tutaj – możemy bez najmniejszego problemu odbyć sesję na platformie Zoom.

Możesz również podarować sesję Limpii innym osobom oraz zwierzętom!

Oto jedno z bardzo wielu świadectw, czego może dokonać ceremonia Limpii – to przypadek Limpii na odległość – dziewczyna mieszka w Polsce. NIEOGRANICZONA MOC LIMPII