To wcale nie przypadek, iż jajko stanowi symbol Wielkanocy, gdyż jest ono używane w obrzędach i jako symbol wielu kultur na całym świecie. Zwyczaj ich dekorowania znany był już w starożytności, zdobiono je w celach magicznych, w celu zapewnienia ciągłości świata. Jajka stanowiły również szczególny element praktyk magicznych zapewniających  zdrowie i dorodność nie tylko ludziom ale i zwierzętom gospodarczym – w tym celu zwykło się nimi pocierać chore miejsca lub toczyć po grzbietach zwierząt.

Z chaosu wyłoniło się olbrzymie jajo, z którego wykluł się świat. To jeden z najstarszych i najbardziej popularnych symboli. W wyobrażeniach wielu ludów pierwotnych wszechświat był monstrualnym jajem, które uformował wszechmocny i niewidzialny Bóg.

Tradycje wielu kultur podkreślały wspólny rytm jaja ze światem, Słońcem, płodnością, zmartwychwstaniem. Było ono znakiem powrotu wiosny, domem. Używane w magii leczniczej i oczyszczającej uwalniało swą mocą siły witalne. W owalnym kształcie zamknięta była nadzieja na odradzanie się życia.

Jajka są używane w celach leczniczych przez szamanów na całym świecie: od Ameryki Południowej aż po Syberię.

Kosmiczne Jajo, Jajo Uniwersalne, Wieczne Jajo, itd. – istnieje nieskończenie wiele nazw dla określenia tego Pierwotnego Źródła, z którego pochodzi wszystko: Bogowie, świat materialny, Wszechświat i Makrokosmos i Mikrokosmos – w tym wirusy i bakterie.

„Wieczne Jajo” to pierwotna materia, jednolita i niezróżnicowana, w stanie zanim została ona zapłodniona energią słowa (Logos). Zawiera ona w sobie wszystko.

Podczas mojej wieloletniej praktyki szamańskiej Duchy nauczyły mnie również jak używać fizyczne jajko jako reprezentację Kosmicznego Jaja: „Jajko fizyczne odzwierciedla Kosmiczne Jajo dokładnie tak samo jak my, ludzie odzwierciedlamy Ducha. Wszystko pochodzi z jednego i tego samego Źródła”. Limpię (szamański rytuał oczyszczania fizycznym jajkiem) wykonuję, jak wszyscy szamani, zarówno podczas fizycznej obecności pacjenta w moim studio, jak i na odległość, na całym świecie. Często skutki są przepotężne i prawie natychmiastowe.

29 marca 2021 o godzinie 20, na platformie Zoom odbędzie się Ceremonia Świętego Jajka Kosmicznego w języku polskim, podczas której wszyscy uczestnicy będą trzymać w ręku surowe jajko. To właśnie ono utworzy i wzmocni naszą koneksję ze Źródłem (to nie jest ceremonia religijna, naprawdę nie ma znaczenia w co wierzysz i w jaki sposób widzisz i nazywasz to Źródło). Połączeni w ten sposób z Pierwotną Energią, poprosimy i uzyskamy najpierw oczyszczenie i wzmocnienie nas samych, a następnie wypowiemy (po cichu, albo na głos – inni uczestnicy i tak nie będą Was słyszeć) osobiste prośby i intencje. Czas trwania: ok. 1,5 h.

Dodatkowe informacje w mailu, który wyślę wszystkim zapisanym kilka dni przed podróżą.

Jeśli tego jeszcze nie zrobiłeś – zapisz się teraz poniżej. Jeżeli jesteś już zapisany na główny mailing list – nie musisz robić na razie nic!

Liczymy na Ciebie – Twoja obecność jest ważna!

[email-subscribers-form id=”14″]