Wiosenne porządki

Nadeszła wiosna. Prawie wszyscy odpracowaliśmy już wiosenne porządki w naszych domach (kto bardziej, kto mniej), aby uwolnić się od kurzu, który zgromadził się w nich podczas zeszłych miesięcy. Zmieniając naszą odzież na wiosenną, usunęliśmy ubrania, które już nam nie będą przydatne. Umyliśmy okna, aby przepuszczały one więcej światła, otworzyliśmy je wpuszczając świeże powietrze… Nasze mieszkania i domy są teraz jaśniejsze, krąży w nich świeże powietrze, wchodzi do nich Duch Nowego Życia i Nowych Możliwości… Otwieramy nasze okna, aby wpuścić NOWE… I to wszystko jest cudowne…

Pragnę Ci zadać jedno pytanie: pomyślałeś o tym, aby w ten sam sposób oczyścić Dom Twojej Duszy? Tak, dobrze czytasz – również i nasza Dusza posiada swój Dom i jesteśmy tak samo odpowiedzialni za Miejsce, w którym nasza Dusza zamieszkuje i przebywa. Również i Twoja Dusza potrzebuje czystej przestrzeni, aby żyć swoim pełnym potencjałem, aby wyrazić się z jak największą mocą. Twoja Dusza Cię kocha i jedyną rzeczą, o którą Cię prosi to miejsce, w którym może się wyrazić z całą swoją mocą… dla Ciebie…  

Jesteś zaskoczony? Nie dziwi mnie to absolutnie – nie jesteś jedyny…

W tym cudownym okresie roku, kiedy Życie i Siła Natury ponownie wybuchają całą swoją mocą, proponuję Ci podróż szamańską do Domu Twojej Duszy:  moje Duchy Opiekuńcze zaprowadzą mnie tam i to one usuną wszystkie, rzeczy, meble, kurz, Twoje przeświadczenia, strach i obawy, aby oczyścić i dać miejsce dla TWOJEJ DUSZY, która Cię poprowadzi w kierunku TWOJEGO NAJWYŻSZEGO CELU!

Jeżeli naprawdę pragniesz, aby Twoja Dusza miała miejsce możliwość wyrażenia się, porozmawiamy chwilkę razem i następnie, WYŁĄCZNIE ZA TWOIM PRZYZWOLENIEM, odbędę podróż, aby oczyścić Dom Twojej Duszy.  

Ta praktyka stanowi część nauk dla Zaawansowanych Szamanów, jednakże jedyną rzeczą, którą musisz zrobić Ty jest po prostu kilka minut rozmowy ze mną, po to, abyś nabrał do mnie zaufania i, jeśli zadecydujesz, że Dom Twojej Duszy potrzebuje wiosennych porządków – wiesz, gdzie mnie znaleźć!  

Powiem Ci więcej – nie musisz być nawet obecny podczas podróży. Dzięki Twojej zgodzie odbędę ją i dostarczę Ci pełne nagranie, które możesz odsłuchać kiedy zechcesz. Nie tylko – będę do Twojej pełnej dyspozycji po odsłuchaniu przez Ciebie podróży i, jeśli będziesz chciał – zrobimy kolejne.

Uwierz mi – widziałam zmiany zachodzące zarówno w ludziach, jak i w otaczającym je środowisku. Wiem doskonale, że tego typu podróżą szamańska ma wartość ponad 200 Euro. Potwierdzają to również inni moi Koledzy Szamani na całym świecie. Również i dlatego, że część tej kwoty przeznaczamy zawsze na oferty dla Duchów, zarówno Twoich jak i moich, aby podziękować im za ich współpracę i pomoc.  

Widząc okres, jaki przechodzimy na całym świecie, jeżeli chcesz naprawdę oczyścić Dom Twojej Duszy, oferuję Ci podróż szamańską dla Ciebie, trwającą prawie godzinę w cenie zaledwie 80,00 Euro.. I, jeżeli cena jest o tak wiele mniejsza od prawdziwej wartości tej podróży, to tylko dlatego, że my, Szamani na całym świecie, wiele lat temu złożyliśmy przysięgę, aby utrzymywać wsparcie Duchów dostępne dla wszystkich, którzy tego naprawdę pragną.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie – teraz decyzja należy wyłącznie do Ciebie!

Możesz się ze mną skontaktować tutaj KONTAKTY

Dziękuję Ci,

Joanna

 

Questa voce è stata pubblicata in Podróże szamańskie, Terapie szamańskie, Uzdrawianie Szamańskie. Contrassegna il permalink.

Lascia un commento