Kochasz i szanujesz zwierzęta? To, niestety, nie wystarczy. Nasze serca powinny ponownie być na tyle otwarte, abyśmy mogli poczuć naszą dogłębną, pierwotną więź z nimi na poziomie energetycznym, duchowym. Ten kurs NIE JEST DLA CIEBIE, jeśli myślisz, że niczego nie możesz się nauczyć od zwierząt, lub po prostu nie chcesz. Jeśli nadal pragniesz żyć odcięty od Uniwersalnej Miłości i Mądrości wszystkich stworzeń – NIE ZAPISUJ SIĘ. Szanujemy Twoją chęć życia w izolacji i samotności. To Twój wybór.

Jeśli natomiast czujesz, że gdzieś głęboko w Tobie ta więź istnieje, że Zwierzęta to nasi przyjaciele, opiekunowie i nauczyciele – WITAM CIĘ serdecznie na pokładzie!  Jeżeli Twoje serce Ci mówi, że jesteśmy wszyscy połączeni i, jeżeli jesteś gotowy na pobranie Twoich osobistych nauk od niektórych Zwierząt Totemicznych – ZAPISZ SIĘ, CZEKAMY NA CIEBIE!

Poniżej świadectwo jednej wspaniałej kobiety, która zawierzyła Darom Zwierząt Totemicznych i zastosowała je w życiu codziennym:

„Kłóciłam się z moją teściową prawie od zawsze. Podczas naszych wspólnych obiadów, w jakiś sposób udawało jej się zawsze mnie sprowokować i zdenerwować do punktu, w którym jej odpowiadałam i większa część naszych spotkań kończyła się jeszcze przed deserem, ponieważ wychodziliśmy wcześniej. Było mi bardzo przykro ze względu na mojego męża i czułam się winna.

Po kursie z Joanną, podczas jednego z naszych wspólnych obiadów, już, już miałam jej jak zwykle odpowiedzieć, lecz w tym momencie przyszedł mi z pomocą Delfin i jego nauki. Zaczęłam oddychać w sposób, którego mnie nauczył, przeniosłam się umysłem i sercem do naszej wspólnej podróży w oceanie i… nie odpowiedziałam jej! Po kilku kolejnych minutach moja teściowa przestała mówić! Ta sytuacja powtórzyła się jeszcze podczas kilku naszych kolejnych spotkań, jednakże z czasem moja teściowa zauważyła, że jej nie odpowiadałam i – przestała mnie prowokować!”.

Krótkie filmy video, wprowadzające Cię do naszej wspaniałej przygody ze Zwierzętami Totemicznymi i ich Darami dla nas. Na każdej stronce znajdziesz link do szczegółów naszych spotkań oraz z promocyjną ceną, która nie będzie obowiązywać zawsze!

  1. DARY I MEDYCYNA SLONIA
  2. DARY I MEDYCYNA DELFINA
  3. DARY I MEDYCYNA LWA
  4. DARY I MEDYCYNA SARNY
  5. DARY I MEDYCYNA WILKA
  6. DARY I MEDYCYNA SOKOŁA
  7. DARY I MEDYCYNA MOTYLA