Komunikacja Szamańska i zagubione zwierzęta

W przypadku gdy zwierzę zagubi się lub nam ucieknie, komunikacja szamańska może przyjść nam z ogromną pomocą.

Różnica między komunikacją telepatyczną i szamańską leży nie tylko w technice lecz również i w sposobie w jaki ją wykonujemy.

W celu bezpośredniej komunikacji telepatycznej ze zwierzętami wykorzystujemy, między innymi, medytacje, próbujemy opróżnić nasz umysł, itp…

Komunikując się ze zwierzętami, Szamani korzystają z pomocy swoich Duchów Nauczycieli i Zwierząt Mocy.

W przypadku zwierzęcia, które się zagubiło komunikacja telepatyczna może być dość trudna, ponieważ:

  • Zwierzę może być zestresowane, czuć się zagubione i może komunikować się z nami z trudem;
  • Zwierzę może odczuwać stres i zmartwienie osób, które go szukają i może zwyczajnie zablokować komunikację;
  • Zwierzę może nie zgadzać się ze swoimi ludzkimi opiekunami i może zdecydować, że nie chce być odnalezione.

Istnieje nieskończona ilość innych przyczyn.

JEDYNY W TYM ROKU KURS KOMUNIKACJI SZAMAŃSKIEJ W JĘZYKU POLSKIM ! 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POZNAĆ PROGRAM I ZAPISAĆ SIĘ!

Oto jedna z historii, która mi się przydarzyła, a która opisuje wyraźnie różnice między komunikacją telepatyczną i szamańską ze zwierzętami. Oczywiście, imię i zdjęcie psa ostały zmienione.

Jakiś czasu temu skontaktowały się ze mną wolontariuszki. Próbowały one odnaleźć psiaka, który uciekł im po jego odratowaniu z lagru. Nazwijmy go Tommy.

Oczywiście! Utworzyłam szamański krąg przywołując nie tylko moje Duchy Opiekuńcze, ale również i Duchy Tommy’ego. Krótko, ponieważ długie historie są zawsze nudne – moje Duchy znalazły go i skontaktowały się z nim. Poprosiliśmy go, aby pokazał nam gdzie się znajdował. Nie był zbyt chętny do współpracy, ponieważ był szczęśliwy, przebywał w niezanym mi miejscu, razem z wieprzami, które go zaakceptowały bez najmniejszego problemu. Czuł się bezpieczny, miał pełny brzuszek i wcale nie chciał stamtąd iść. Wiedząc, że te szczegóły absolutnie nie wystarczą osobom, które go szukały, poprosiłam moje Duchy aby mi pokazały więcej szczegółów.

Jeden ze smoków, który ze mną współpracuje zabrał mnie w lot wzdłuż ulicy ze starymi domami. Opisałam ją osobom, które szukały Tommy’ego. W rzeczy samej, uciekł im w podobnej okolicy i oto zdjęcie, które mi od razu przysłały.

 

01

To miejsce mogło być wszędzie, potrzebowaliśmy więcej informacji. Smok zaniósł mnie na koniec tej ulicy do centrum i kazał mi zwrócić uwagę na tablicę lecz, niestety nie byłam w stanie zrozumieć co było na niej napisane. Jedyną rzeczą, którą zauważyłam była bardzo duża czerwona litera C. Smok powiedział: „Litera C jest bardzo ważna.” Myślałam, że była to nazwa miejscowości, więc się spytałam: „Jaki jest związek między literą C i miejscem, w którym szukają Tommy’ego?”

„Po prostu powiedz im o tej czerwonej literze C” powiedział smok. Tak zrobiłam. W odpowiedzi wolontariuszki przysłały mi 10 minut później to zdjęcie!

To jest nazwa sklepu mięsnego w miejscowości, w której go szukały. Cirotto to nazwisko właściciela. Ja do dzisiaj nie mam pojęcia gdzie ten sklep się znajduje!

Następnego dnia wolontariuszki znalazły Tommy’ego w pobliżu tego sklepu, bardzo blisko świnek!

Gdybym zdecydowała się komunikować się wyłącznie z Tommym, prawdopodobnie, a nawet z pewnością musiałabym go długo przekonywać, żeby opowiedział mi gdzie się znajdował. Dlaczego miałby chcieć? Po latach życia w warunkach, które najlepiej zapomnieć, znalazł swój mały raj razem ze świnkami i czuł się tam dobrze… dlaczego miałby chcieć opuścić to miejsce?

Natomiast dzięki komunikacji szamańskiej udało się nam go znaleźć po zaledwie dwóch podróżach szamańskich!

JEDYNY W TYM ROKU KURS KOMUNIKACJI SZAMAŃSKIEJ W JĘZYKU POLSKIM ! 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POZNAĆ PROGRAM I ZAPISAĆ SIĘ!