Czas Przesilenia Letniego to doskonały okres dla zastanowienia się nad naszym osobistym rozwojem, oraz nad znaczeniem sezonu, w którym panuje światło i cała Natura kwitnie i rośnie – rośliny, zwierzęta i, oczywiście również i my. To okres, w którym mamy do dyspozycji najwięcej światła, również i na poziomie naszej podświadomości. Oznacza to, iż w tych miesiącach zdajemy sobie najbardziej sprawę z tego, kim myślimy, że jesteśmy. Słońce to światło i życie, również i dla naszej podświadomości: ziarna zostały zasiane – zarówno w Ziemi jak i w naszej Duszy.  To czas odnowy i obfitości, czas miłości i ekspansji: jak Drzewa, które otwierają swoje liście, aby przyjąć blask i ciepło letniego Słońca, tak my otwieramy nasze Dusze, aby otrzymać Światło Źródła, które oświeci nasze prawdziwe Ja.

Ceremonie Przesilenia Letniego są celebrowane na całym świecie od zawsze: nasza Matka Ziemia bezustannie obdarowuje nas z nieograniczoną hojnością swoimi darami, które, dzięki światłu i ciepłu Słońca rosną i prosperują.

Przesilenie Letnie to okres, w którym Ziemia posiada największą moc, jest najbardziej płodna i obfita. To najlepszy czas dla celebrowania naszej osobistej mocy połączonej z duchową świadomością, dla dzielenia się i ofiarowania naszej szczodrości.

Podczas ceremonii Przesilenia Letniego ogień symbolizuje Słońce, natomiast Spirala, reprezentuje ruch Słońca. Okresy przesilenia słonecznego są od zawsze świętowane w wielu kulturach na całym świecie – w Antycznym Egipcie, Aztekowie w Meksyku, Chińczycy, Indianie Chumash w Kalifornii, ludy Europy. Od zarania historii ludzkości, dzięki światłu, które obmywa tak obficie Ziemię w tym okresie, dni te są uważane za najpotężniejsze i najbardziej sprzyjające naszemu rozwoju duchowemu i uzdrowieniom.

Lato to okres naszego głębokiego połączenia się z Matką Ziemią i ze wszystkimi świętymi energiami wokół nas. Obserwując kwitnące wokół nas życie zaczynamy odczuwać witalność i piękno szczodrości Matki Ziemi, która jest zawsze w stanie dostarczyć nam tego, czego potrzebujemy.

23 czerwca 2021, o godzinie 20.00 – CEREMONIA PRZESILENIA LETNIEGO w języku polskim! OTWARTA DLA WSZYSTKICH! 

Zapisz się na poniższy, specyficzny mailing list, aby otrzymać informację co należy przygotować oraz dane dostępu.

Poproszę Cię o współuczestniczenie w Ceremonii w kwocie 15,00 Euro, przesyłając ją na konto Paypal: joanna.amicucci@gmail.com 

Do szybkiego zobaczenia!

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Joanna.

Polecam Ci również artykuł “OGRÓD NASZEJ DUSZY I JAK GO PIELĘGNOWAĆ W OKRESIE LETNIEGO PRZESILENIA”

Zapisz się poniżej na naszą wspólną Ceremonię Przesilenia Letniego!