Według Tradycji Szamanizmu Syberyjskiego, dusza każdego z nas składa się co najmniej z trzech różnych części (czasami mówi się nawet o pięciu).

Jeden z elementów naszej Duszy to ten, który zawiera i zabiera po naszej śmierci fizycznej doświadczenia naszego obecnego życia, wraca do Źródła i następnie reinkarnuje się.

Ten artykuł nie jest o różnych elementach Dusz, lecz o tym, co się dzieje, kiedy Dusza nie potrafi znaleźć drogi do Źródła i jak jej możemy pomóc.

Powodów, dla których Dusza może pozostać uwięziona między Światami nie będąc w stanie wrócić do Domu jest nieskończenie wiele. Oto kilka zaledwie przykładów:

 

– niespodziewana i / lub gwałtowna śmierć (na przykład podczas wypadku samochodowego, w szpitalu, w więzieniu, podczas wojny, zdarzeń takich jak Wieże w Nowym Jorku, itp.. .);

– śmierć w samotności i oddaleniu od ukochanych (bardzo wiele uwięzionych dusz spotykamy w ostatnich latach, kiedy to ludzie umierali odizolowani z powodu panującej pandemii). Strach, żal, niemożliwość pożegnania się z rodziną, przebaczenia i poproszenia o przebaczenie….

– nasza Matka Ziemia jest naprawdę bardzo obciążona błąkającymi się Duszami. Nawet, jeśli wydaje Ci się, że Twój dom jest nowy i nie ma przeszłości – jesteś tego tak naprawdę pewien? Twój dom stoi na ziemi, na której żyło i umarło wiele osób i zwierząt.  A co, jeśli kupiłeś, lub wynajmujesz dom, w którym przed Tobą mieszkały inne osoby? Albo odziedziczyłeś dom po Twoich przodkach?

– wiele, wiele innych powodów.

Któż to jest i co oznacza słowo „Psychopomp”?

Psychopomp to bardzo nietypowo brzmiące słowo. Pochodzi ono z języka greckiego i oznacza   “Przewodnika dusz”. Psychopomp to szaman, który oczekuje i pociesza duszę umierającego człowieka oraz przeprowadza ją przez moment śmierci. Psychopomp posiada również umiejętność poszukiwania zagubionych dusz, odnajdywania ich i prowadzenia do domu.

Czasami, gdy następuje śmierć, jest nieprzygotowana do powrotu do Źródła. W zależności od duchowych lub religijnych przekonań danej osoby, dusza może nie pamiętać, gdzie jest jej duchowy dom.

Istnieje bardzo duża różnica między posiadaniem zdolności do komunikowania się (widzenia, słyszenia, mówienia) z duchami a pracą jako psychopomp. Wiele osób ma dar komunikowania się z duchami. Psychopomp w rzeczywistości przemierza sfery duchowe, podróżuje przez wszystkie wymiary i pomaga tym, którzy mogą być zagubieni lub uwięzieni z jakiegokolwiek powodu i pomaga im, pokazuje im, prowadzi ich do ich duchowego domu.

Pracując jako Szaman Psychopomp towarzyszę zarówno odchodzącym ludziom, zwierzętom, jak i pomagam oczyszczać różne fizyczne miejsca z błąkających się Dusz.

Twój dom/ miejsce pracy/ ziemia/ schronisko/ gabinet lekarski (weterynaryjny) potrzebują oczyszczenia?

 

Nie jesteś pewien?

Przeczytaj artykuł klikając w link i skontaktuj się ze mną.

CZYTAJ DALSZY CIĄG TUTAJ