Wiosenne porządki - moje osobiste refleksje i doświadczenia

Uczę się i doświadczam osobiście właśnie w tym okresie mojego życia, że istnieje przepotężny związek między sprzątaniem naszego fizycznego domu i domu naszej Duszy.
„Jak w środku, tak na zewnątrz.”
Niektórzy z Was wiedzą, że latem zeszłego roku straciłam po prawie 25 latach życia razem, mojego męża.
25 lat życia razem oznacza, wiele wspólnych przedmiotów, wiele wspomnień, wiele marzeń i planów, niektórych spełnionych, innych do realizacji.
Trudno jest się rozstać z takim bagażem. Powoli, powoli przez całą zimę, żegnałam się z nim, robiąc wiele podróży szamańskich dla nas obojga.
I oto mamy wiosnę! Nowe życie się rodzi, słońce świeci cudownie i ja z nową siłą w samej sobie rozpoczynam wiosenne porządki!

 

Jaki jest tego rezultat energetyczny? Usuwając wiele przedmiotów, zmieniając ustawienia mebli, zmienia się również i we mnie moja energia, odchodzą smutki, niepewności, żale, zostawiając przestrzeń dla Nowego, Które Nadchodzi.
Skutek jest prawie natychmiastowy w moim codziennym życiu: zaczyna się zgłaszać do mnie coraz więcej ludzi z prośbą o sesje terapeutyczne, coraz więcej nowych wspaniałych ludzi zaczyna być zainteresowanych moimi kursami.
Życie może być piękne, jeśli tylko zdobędziemy się na usunięcie (z wdzięcznością) niektórych balastów – zbędnych myśli, niepokojów, żalu… Czy to jest łatwe? Absolutnie nie. Możliwe? Oczywiście! Tym bardziej, że nie jesteśmy w tym procesie sami.
Mikrokosmos w nas jest dokładnie taki sami jak Makrokosmos dookoła nas. Właściwie, poprawnie mówiąc, to jest jeden wielki Wszechświat, a nasza skóra jest ich połączeniem.
Dokładnie jak skóra bębna szamańskiego, który łączy Niewidzialne z Widzialnym.
W tym cudownym okresie roku, kiedy Życie i Siła Natury ponownie wybuchają całą swoją mocą, odbędziemy wspólną ceremonię do Domu Naszej Duszy, aby chroniące nas Energie usunęły wszystkie, rzeczy, meble, kurz, Twoje przeświadczenia, strach i obawy, aby oczyścić i dać miejsce dla TWOJEJ DUSZY, która Cię poprowadzi w kierunku TWOJEGO NAJWYŻSZEGO CELU!
Uwierz mi – widziałam zmiany zachodzące zarówno w ludziach, jak i w otaczającym ich środowisku.
 
30 MARCA 2022, o godzinie 20.00 – spotykamy się na platformie Zoom.
Poproszę cię o minimalne uczestniczenie w tej Ceremonii w kwocie 15,00 Euro. Jej nagranie będzie do Twojej dyspozycji.
Nawet, jeżeli jesteś już zapisany na główny mailing list, proszę Cię o zarejestrowanie się na poniższą specyficzną listę – to nam ułatwi współpracę.
Otrzymasz kilka maili, które poprowadzą Cię krok po kroku.
Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie – teraz decyzja należy wyłącznie do Ciebie!
WIOSENNE PORZĄDKI W DOMKU MOJEJ DUSZY – ZAPISZ SIĘ TUTAJ!
Dziękuję Ci,
Joanna