Dla dobra naszego i naszych najbliższych – Polskie Kółko Szamańskie ©

Kółko Szamańskie  dla Polskiej Ziemi ©, dla nas wszystkich, naszej rodziny, przyjaciół, bliskich, dla Matki Natury i Jej dzieci..

Nie masz pojęcia o podróżach szamańskich? Nie martw się, w naszym Kręgu są doświadczone operatorki, energia naszego Świętego Miejsca pomoże Ci podróżować w całkowitym bezpieczeństwie, jedyne o co Cię prosimy to Twoje zdecydowane życzenie, aby współpracować z nami: jednego razu odbędziemy podróż w Twojej intencji, innego zaś – w intencji innych osób uczestniczących. Będzie również i wiele innych intencji naszych wspólnych podróży. Twoja Energia i Twoje Duchy Opiekuńcze są dla nas bezcenne! Razem możemy naprawdę wiele! Możemy stworzyć protekcję przeciwko czynnikom zewnętrznym (strach, atak niepożądanych energii, w tym i wirusa COVID, różne inne choroby, depresje, osłabienie naszego układu odpornościowego, itd.. ), możemy poprosić nasze Duchy O WSZYSTKO!

Przyłącz się do nas!

Spotkania na platformie Zoom, 40 – 60 minut W KAŻDĄ ŚRODĘ MIESIĄCA, o godz. 20.30.

Nagrania będą dostępne dla zapisanych uczestników przez 1 miesiąc, na platformie Google Drive (dostaniesz autoryzowany dostęp do folderu), z którego możesz je pobrać i odsłuchiwać kiedy tylko zechcesz, w spokojnych warunkach Twojego domu. Podróże, ceremonie, rytuały – wszystko stoi przed nami otworem!

Wiem z całą pewnością, że nasze spotkania zaowocują w ogromne przeobrażenia – piszę to w oparciu o moje wieloletnie doświadczenie w pracy Energetycznej i Szamańskiej. Proszę Cię o naprawdę minimalny wkład pieniężny – 10 Euro za spotkanie.

Możesz płacić na początku każdego miesiąca, przed pierwszą środą.

Ruszamy 20 stycznia – możesz wykupić 2 spotkania do końca stycznia, lub opłacić również 4 spotkania w lutym, czyli 60 Euro.

Jeżeli nie będziesz mogł uczestniczyć w opłaconym spotkaniu – nie ma problemu, masz zawsze do dyspozycji nagranie. Jedyne co, niestety nie jest możliwe, to wykupienie jednego lub dwóch spotkań miesięcznie.

Zapisz się na poniższą listę, nawet jeżeli jesteś już zapisany na mailing list, aby otrzymać dane do spotkania i autoryzację do folderu! Plus koordynaty do zapłaty.

Razem możemy naprawdę wiele – zacznijmy tkać od nowa Świętą Pajęczynę Energetyczną! Jeżeli myślisz, że znasz osoby, które mogą być zainteresowane – zaproś je, przesyłając im link do tej stronki.

Do szybkiego zobaczenia!

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Joanna.

[email-subscribers-form id=”10″]