Odzyskiwanie elementów duszy dla zwierząt

Wszystkie zwierzęta są bardzo wrażliwe i czułe i mogą cierpieć na utratę elementów ich duszy z przeróżnych powodów: wypadki, zacięte walki, ataki ze strony innych zwierząt, zbyt szybkie oddalenie od mamy, maltretowanie przez inne osoby, inwazyjne terapie medyczne, utrata ukochanego przyjaciela (ludzi lub innych zwierząt), długi pobyt w schronisku – dokładnie tak jak ma to miejsce w przypadku ludzi – dramaty powodują utratę elementów duszy również i u zwierząt. Ostre, chroniczne lub powtarzające się problemy ze zdrowiem mogą również oznaczać utratę elementów duszy.

Inne symptomy utraty elementów duszy przez zwierzę to:

  • depresja;

  • całkowita lub częściowa utrata radości i chęci do życia;

  • odosobnienie i zamknięcie się w sobie;

  • strach.

Odzyskiwanie elementów duszy przywraca integralność Twojego zwierzęcia, ponieważ odzyskuje ono swoją moc utraconą w dramatycznych dla niego momentach. Terapia ta ułatwia i przyspiesza proces jego zdrowienia, zmniejszając znacznie jego cierpienia fizyczne, stres fizyczny i psychologiczny oraz poprawia jego zachowanie.

Wszystkie moje sesje szamańskie są kompletne i dokładne. Odzyskiwanie elementów duszy dla Twojego przyjaciela obejmuje diagnozę odnośnie energetycznych przyczyn jego choroby lub złego samopoczucia. Oprócz odzyskiwania duszy często okazuje się konieczne również i usunięcie szkodliwych energii, które zajęły miejsce zagubionych elementów. Dodatkowo, jeżeli moi Duchowi Przewodnicy uznają to za stosowne – przywracamy również i Zwierzę Mocy, zapewniając mu tym samym większe poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie te praktyki mogą przynieść wiele korzyści, szczególnie zwierzętom nieśmiałym i zastraszonym.

Prawie wszystkie sesji terapii szamańskich dla zwierząt przeprowadzam na odległość. Odległość fizyczna nie stanowi absolutnie żadnego problemu i dodatkowo zwierzę znajduje się w komfortowych i znanych mu warunkach.

Po sesjach odzyskiwania elementów duszy zwierzę jest pełniejsze, szczęśliwsze, bardziej towarzyskie i mniej strachliwe. Terapie szamańskie ze zwierzętami są dla mnie zawsze wyjątkowe, ponieważ odpowiadają one na sesje w sposób instynktowny i bezwarunkowy.

Terapie szamańskie nie zastępują medycyny tradycjonalnej, jednakże stanowią one bardzo cenne wsparcie dla różnych profesjonalistów ze świata zwierząt, takich jak na przykład: weterynarze, behawioryści i inni przyspieszając powrót zwierzęcia do maksymalnego możliwego stanu zdrowia.

Pragniesz podarować Twojemu przyjacielowi jedną lub kilka sesji terapii szamańskich? Skontaktuj się ze mną, opisując króciutko jego historię, podaj mi jego imię, rasę, płeć oraz foto.

Dostarczę Ci nagranie z sesji terapii szamańskiej i pozostanę do Twojej dyspozycji w razie Twoich pytań.