Uzdrawiamy nasze Święte Drzewo Genealogiczne

Wszyscy, naprawdę wszyscy zawieramy w sobie historię, choroby i bóle naszych Przodków, ale również i ich sukcesy, radości i miłości. Często nie zdajemy sobie nawet sprawy w jaki sposób energie naszych Przodków wpływają na nasz sposób postępowania i myślenia.

Pracując nad uzdrowieniem naszego rodowodu decydujemy się na pracę z naszymi najgłębszymi fundamentami. Ten rodzaj terapii szamańskiej należy do jednej z najtrudniejszych, jednakże zapewnia ona najmocniejsze zmiany w naszym życiu.

Musimy pamiętać o dwóch, bardzo ważnych, aspektach: pierwszy dotyczy oczyszczenia i uzdrowienia bolesnych aspektów naszego drzewa genealogicznego.

Podczas sesji szamańskich istnieje możliwość uwolnienia naszych Przodków, którzy są nadal uwięzieni w różnych sytuacjach w przeszłości blokując tym samym całą linię ich potomków (również i nas). Możemy przerwać łańcuch rożnych wydarzeń, zachowań, schematów i chorób, które powtarzają się z pokolenia na pokolenie, jak na przykład: problematyczne stosunki z pieniędzmi, z ludźmi, różne uzależnienia i nałogi, itd…

Drugi aspekt, bardzo piękny, sprawia iż nasi Przodkowie mogą przeistoczyć się w źródło naszego natchnienia i nieść nam pomoc w naszym teraźniejszym życiu. Już w najbardziej zamierzchłych czasach naszej prehistorii, na całym świecie, Przodkowie byli zawsze czczeni jako protektorzy swoich rodzin. Wraz z upływem czasu, niestety, są oni coraz bardziej odsuwanie w niepamięć, a zdarza się to z wielorakich przyczyn, jak na przykład: nasz strach przed śmiercią, nasza niewiara w niewidzialne wymiary, itp.. Negując lub zapominając naszych Przodków odrzucamy i tracimy możliwość poznania ich porad dla nas i doświadczeń, którymi chcieliby się oni z nami podzielić.

Przywracając koneksję z naszymi Przodkami odzyskujemy ponownie połączenie z naszą najgłębszą, najprawdziwszą i odwieczną mocą osobistą. Jeśli tylko na to pozwolimy, nasi Przodkowie z ogromną radością przeistoczą się w naszych prawdziwych przewodników, i to nie tylko w świecie duchowym.

Praca z naszymi Przodkami przynosi wiele korzyści wszystkim, zarówno nam jak i im. Nasza współpraca nie jest absolutnie szkodliwa i z całą pewnością nie jest ona grzechem. Przeciwnie, może ona pomóc w odnowieniu spójności naszej rodziny i wzmocnić więzy miłości, które są silniejsze od śmierci.

Chcesz przywrócić Twoją koneksję z Przodkami, przekształcić istniejące od wielu pokoleń bloki i sytuacje, uzdrowić Twoje Święte Drzewo Genealogiczne i przywrócić Ducha Miłości dla całej Twojej rodziny?

Ten workshop jest dla Ciebie!

Podczas naszego spotkania odbędziemy razem kilka podróży szamańskich aby:

  • Spotkać Twoje Zwierzę Mocy, które będzie towarzyszyło nam podczas podróży;

  • Spotkać przedstawiciela wszystkich Twoich Przodków;

  • Zrozumieć co możesz zrobić dla nich, co Oni mogą zrobić dla Ciebie oraz co możecie zrobić razem;

  • Inne podróże, zasugerowane nam przez Duchy podczas naszego spotkania.

Uzdrawiamy nasze Święte Drzewo Genealogiczne: