Zwierzęta Medycyna i ich dary dla nas – Shamanic Flow

 

 „Przywoływanie mocy danego zwierzęcia oznacza prośbę o stan całkowitej harmonii z energią danej kreatury.
Szamańska tradycja Indian Ameryki Północnej uczy nas jak odkryć naszą zapomnianą moc przy pomocy zwierząt, systemem, który sięga swoimi korzeniami początków antycznej wiedzy.
Zwierzęta- medycyna przemawiają do nas językiem Miłości i uczą nas odkrywać ponownie nasze połączenie z Matką Ziemią.”


(Twylah Nitsch, kobieta – medycyna z Klanu Wilka, plemię Seneków).

Siedem podróży szamańskich, podczas których spotkamy i poznamy energię siedmiu Zwierząt Medycyna.

  1. Medycyna Słonicy: Od braku wiary w samych siebie, odwagi i witalności do chęci do życia, stabilnych stosunków partnerskich i ochrony własnej rodziny.
  2. Medycyna Delfina: Od niepokoju, depresji i gwałtownych zmian humoru do pełnej kontroli Twoich emocji, motywacji i entuzjazmu.
  3. Medycyna Lwa: Od braku wiary w siebie, nadmiernej nieśmiałości i introwersji do radości, harmonii i osobistej mocy.
  4. Medycyna Sarny: Od zazdrości, gniewu i żalu do autentycznych i głębokich uczuć i związków.  
  5. Medycyna Wilków: Od rezygnacji z własnych opinii, nadmiernej nieśmiałości i oporu wobec zmian do świadomości i odpowiedzialności za własne potrzeby i wewnętrzne rytmy.
  6. Medycyna Sokoła: Od uczucia niedostosowania,  bezużyteczności i zapominania o własnych marzeniach i snach do rozwoju intuicji, wyobraźni, oraz odwagi do przemierzania Twojej drogi.
  7. Medycyna Motyla: Od egzystencjalnego kryzysu, poczucia saotności i wyizolowania do wewnętrznego spokoju i poczucia równowagi oraz harmonii.

2 spotkania na platformie Zoom, około 1,5 godziny każde.

 

Podczas tego spotkania odbędziemy podróże szamańskie w rytm mojego bębna, aby spotkać dane Zwierzę i poznać jego Medycynę dla Ciebie. Twoja znajomość podróży szamańskich nie jest obowiązkowa – przeczytaj poniżej świadectwa dwóch osób, które też nic nie wiedziały o podróżach szamańskich. Zwróc uwagę od jak dawna ten kurs pomaga już wielu ludziom! 

Uzyskasz również dostęp do nagranych podróży w formacie mp3, które będziesz mógł pobrać i odsłuchiwać je w dowolnym czasie plus podręcznik w formacie pdf zawierający ogólny opis Medycyny danego Zwierzęcia Totemicznego i prześliczną mandalę do pokolorowania.

 

Nawet, jeżeli jesteś zapisany na główny mailing list – zapisz się na ponizszy, aby otrzymać dane dostępu i opcje sposobu zapłaty.

Pozwól, aby Zwierzęta towarzyszyly Ci na Twojej drodze ku uzdrowieniu! – Shamanic Flow ©

Cena tego kursu w obecności fizycznej u mnie w studio wynosi ponad 200 Euro.

W wersji online do tej pory kosztował on 120 Euro.

Widząc okres, jaki przechodzimy –  oferuję go teraz w cenie wyłącznie 85 Euro, jednakże ta cena nie będzie obowiązywała zawsze! 

Skontaktuj ze mną już dzisiaj! Napisz mail.