Zwierzęta Mocy i jak ponownie połączyć się naszym

Zwierzę Mocy to duch danego zwierzęcia, które zdecydowało się skontaktować się z tobą, oferując ci swoje przewodnictwo, mądrość i miłość. W bardzo krótkim czasie nauczysz się korzystać z jego przewodnictwa i prosić go o pomoc w kwestiach, które pozostają dla ciebie trudne do rozwiązania i zrozumienia. Zwierzęta Mocy to nieodzowni towarzysze naszych podróży do Niezwyczajnej Rzeczywistości ( lecz również i w tym wymiarze!).


Musimy szanować nasze Zwierzęta Mocy, związek z naszym Duchem Opiekuńczym jest dwustronny.  Musimy je respektować i oferować im jakiś podarunek energetyczny w podziękowaniu za ich miłość, protekcję i wsparcie.  


Po odnalezieniu Zwierzęcia Mocy  twoje życie nie będzie już nigdy takie samo: będziesz miał opiekuńczego i kochającego cię przewodnika, doradcę i protektora, nie tylko dla podróży w świecie Niezwyczajnej Rzeczywistości, lecz również i w życiu codziennym, kiedykolwiek tylko o to poprosisz: w trudnych momentach, poszukując odpowiedzi na dręczące cię pytania, podczas telepatycznej komunikacji ze zwierzętami i podczas każdej sytuacji, której będziesz chciał lub musiał sprostać.