Nasza Protekcja

Podróż Szamańska dla protekcji nas i naszych bliskich, cóż to oznacza?

Każdy z nas jest otwarty na różne wpływy energetyczne, które oddziałują na nas z zewnątrz. Wzbudzają one w nas stres, strach, a nawet depresję, osłabiając nasz układ odpornościowy, powodując załamanie wiary w nasze własne możliwości, które tak nawiasem mówiąc, SĄ NIEOGRANICZONE.

Każdy, naprawdę każdy z nas może WSZYSTKO. Niestety, rytm naszego codziennego życia oddala nas przede wszystkim od nas samych, odcinając nas od naszego prawdziwego JA.

Istnieje wiele różnych rytuałów i ceremonii mających na celu „odcięcie złych energii”, „zapewnienie protekcji” przeciwko różnym niepowodzeniom. Działają? Niektóre tak, inne – nie. Dlaczego?

W ciągu wielu lat mojej pracy, Duchy nauczyły mnie wielu rzeczy. Jedną z nich jest fakt, że efektywne zmiany wymagają zmian również i w osobie, dla której pracuję.

Wszyscy posiadamy niezliczoną ilość Przodków, nie tylko fizycznych, wszyscy jesteśmy owocem ich doświadczeń, przeżyć i miłości. Nasi Przodkowie są zawsze gotowi przyjść nam z pomocą, udzielić wskazówek i ochrony. To nasi najwięksi Sprzymierzeńcy.

Podczas podróży szamańskich w celu zwiększenia protekcji naszej rodziny, naszych bliskich i nas samych, w pierwszej kolejności podróżuję do Przodków danej osoby pytając się czy jest coś co mogę dla nich zrobić ja, pomóc w uleczeniu jakiejś sytuacji, z którą nie mogą sobie poradzić.. Następnie przedstawiam im osobę, dla której pracuję  i… podróż się toczy dalej, a Duchy pomagają nam odnaleźć naszą własną koneksję z nimi.

Bardzo często, w stosunkowo krótkim czasie po tego typu podróżach w osobach zachodzą potężne i pozytywne zmiany, które odzwierciedlają się również i w naszym wymiarze, przynosząc poczucie bezpieczeństwa i równowagi dla wszystkich objętych podróżą osób, zwierząt i sytuacji.

Podróże Szamańskie dla Protekcji nas samych i naszych bliskich.

Dostarczam zawsze plik w formacie mp3 z nagraną podróżą i pozostaję do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Sesja około godziny – 60 euro.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TUTAJ

Questa voce è stata pubblicata in Uncategorized. Contrassegna il permalink.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notificami
0 Commenti
Inline Feedbacks
View all comments