Oczyszczanie energetyczne pomieszczeń i ziemi według Szamanów

Oczyszczanie pomieszczeń i Ziemi to niesamowicie antyczna praktyka szamańska, która – używając prostych i zrozumiałych słów – polega na neutralizowaniu błądzących, uwięzionych i przeszkadzających nam energii, wpływających negatywnie na Ciebie, Twoje zwierzęta i na Naturę w Twojej okolicy. Energie te powstają bardzo często w wyniku gwałtownych wydarzeń historycznych, to dusze, które nie są w stanie znaleźć drogi do Źródła. Mogą one też powstać w wyniki szkód wyrządzanych naturze. Wszystkie one kumulują się tworząc kleiste i ciężkie pola energii.

Niektóre objawy wskazujące na to, że Twój dom lub teren potrzebują oczyszczenia energetycznego to:

– Niewytłumaczalne zjawiska lub głęboki dyskomfort odczuwany w niektórych miejscach Twojego domu lub ziemi.

– Koszmary nocne.

– Dziwne zachowanie zwierząt, na przykład: niespodziewanie warczenie, wskakiwanie lub atakowanie miejsc, które wydają nam się puste, niecodzienne reakcje na coś, czego nie jesteśmy w stanie zobaczyć, unikanie niektórych stref naszego domu, lub ziemi, itp.

– Trudności ze sprzedażą Twojego mieszkania bez żadnego logicznego powodu.

Zarówno ziemia jaki i budynki mogą posiadać negatywną i burzliwą przeszłość. W naszych domach i na naszej ziemi uwięzione są duchy martwych stworzeń, zarówno ludzi jak i zwierząt, które błąkają się zdezorientowane nie potrafiąc znaleźć drogi do Źródła. Również i Duchy Natury i tak zwane żywiołaki mogą błąkać się zagubione, zwłaszcza z powodu poniesionych przez Nature szkód.

Oczyszczanie szamańskie może być wykonywane osobiście lub na odległość. Podczas pracy oczyszczania energetycznego wykonuję podróż szamańską w celu spotkania Duchów miejsca, słucham ich historii, aby zrozumieć czego potrzebują dla przywrócenia miłego, zrównoważonego i czystego środowiska.

Kolejny krok to praca Psychopompa, która polega na oczyszczeniu, odprowadzeniu uwięzionych energii i przywróceniu protekcji oraz własnej mocy ziemi lub pomieszczeń.

Może się zdarzyć, że klient będzie również musiał wykonać osobiście jakąś pracę po sesji, a to w celu całkowitego zintegrowania się odzyskanych i przywróconych energii.

Praca Psychopompa

Słowo Psychopomp pochodzi z języka greckiego i składa się z dwóch wyrazów: „psyche”, które znaczy „dusza” i „pompos”, które znaczy „przewodnik”.

W kulturach szamańskich asystowanie dusz podczas ich przemieszczania się z ciała fizycznego do krainy śmierci i dalej, podczas ich powrotu do Źródła to bardzo rozpowszechniona praktyka, która, niestety, została zapomniana i utracona w naszym społeczeństwie. Śmierć i proces umierania stały się dla nas tabu.

Z szamańskiego punktu widzenia dusze, które opuszczają ciało fizyczne lub Naturę, mogą zatrzymać się podczas ich podróży, jeżeli nie mają odprowadzającego ich przewodnika. Mogą w ten sposób spowodować, absolutnie niechcący i nieumyślnie energetyczne szkody w środowisku, w którym (często nie z własnej woli!) zdecydują się zatrzymać. Jednym z takich przykładów duchów uwięzionych w naszym wymiarze są energie, które my nazywamy Poltergeist. Taki duch próbuje wyłącznie zwrócić naszą uwagę, prosząc nas o pomoc.

Czujesz, że energia w Twoim domu, biurze, ambulatorium, sklepie nie jest zrównoważona? Odczuwasz cierpienie lub zaburzenia energii Ziemi, na której mieszkasz?

Skontaktuj się ze mną – będę szczęśliwa mogą pomóc Duchom Twojego miejsca, które nie potrafią same wrócić do Źródła. Dostarczę Ci pełne nagranie całej Ceremonii dla Duchów Twojego miejsca oraz przyniosę ich wieści dla Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TUTAJ

Questa voce è stata pubblicata in Podróże szamańskie, Protekcja, Terapie szamańskie, Uzdrawianie Szamańskie. Contrassegna il permalink.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notificami
0 Commenti
Inline Feedbacks
View all comments