Efekty terapeutyczne Energii Bębna Szamańskiego

Pozytywny wpływ energii Bębna Szamańskiego

Słowo „rytm” w języku greckim posiada wiele znaczeń, wśród których również i „strumień”, „przepływ”.  

Rytm bębna, który tańczy razem z Szamanek, tworzy ścieżkę dla najgłębszego uzdrowienia naszego umysłu, naszych emocji, duszy i, w konsekwencji, naszego ciała.  

Dźwięk bębna dostarcza nam przeżyć naprawdę wyjątkowych, umożliwiając nam połączenie się z PRAWDZIWYMI nami i również z innymi, uwalniając, przywracając i uzdrawiając. Bęben szamański rozmawia z nami uniwersalnym językiem, który łączy nas wszystkich i wykracza poza słowa, poza nasze koncepcje i myśli, umożliwiając nam ponowne połączenie się z Kosmiczną Pajęczyną Życia, otwierając nasze serca i umysły.   

Rytm i taniec bębna ofiarowują wsparcie pojedynczym osobom, całym rodzinom i nawet społecznościom w trudnych i smutnych okresach przeróżnych zmian: rytm bębna, który tańczy razem ze swoim Szamanem pomaga ludziom w uzdrowieniu różnych ran i w odzyskaniu siły i nadziei.  

Efekty terapeutyczne

Aktualne badania naukowe demonstrują efekty terapeutyczne dźwięku bębna szamańskiego. Wykazują one, że rytm bębna przyspiesza proces fizycznego zdrowienia oraz, że WZMACNIA NASZ UKŁAD IMMUNOLOGICZNY. Szamani na całym świecie wiedzą od zawsze to, co nauka odkrywa dopiero w ostatnich latach, czyli że, rytm tambura grającego pieśń wraz ze swoim szamanem, może:  

  • Zredukować napięcie, niepokój, strach i stres.
  • Pomóc kontrolować chroniczne bóle.
  • Wzmocnić nasz układ immunologiczny.
  • Pomóc w uwolnieniu się od negatywnych uczuć, naszych emocjonalnych bloków i dramatów, prowadząc nas w ten sposób w kierunku fizycznego wyzdrowienia.

Badania przeprowadzone przez  doktora Barry Bittman ukazują jak dźwięk bębna szamańskiego może zwiększyć numer obecnych w naszym ciele komórek przeciwrakowych, wspomagając nas tym samym w walce z nowotworami i RÓŻNYMI RODZAJAMI WIRUSÓW.  

Jakość naszego codziennego życia.  

Rytm bębna wprowadza nas w stan głębokiego relaksu, obniża ciśnienie krwi, umożliwia nam stan dobrego samopoczucia, uwolnienia się od naszych emocjonalnych dramatów i zredukowanie stresu.  

Aktualne badania medyczne potwierdzają, że STRESS ma ogromny wpływ na powstawanie i pogłębianie się prawie wszystkich znanych nam chorób i stanowi jeden z GŁÓWNYCH POWODÓW potencjalnie śmiertelnych chorób, takich jak zawał serca, udar i OBNIŻENIE WYDAJNOŚCI NASZEGO UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO.   

Badania naukowe wykazują, że dźwięk bębna zwiększa produkcję endorfiny i endogennych opiatów, czyli naturalnych substancji przeciwbólowych, które nasz organizm jest w stanie produkować samodzielnie.

Inne badania naukowe wykazują, że dźwięk bębna może:

  • Utworzyć poczucie więzi z nami samymi i innymi.
  • Pomóc nam poczuć ponownie rezonans z naturalnymi rytmami życia.
  • Dostarczyć nam środków dla naszej osobistej realizacji.

 Co oznacza Rhtyhm Healing?

Rhythm healing znaczy Uzdrawianie przy pomocy Rytmu. To antyczna technika, która wykorzystuje terapeutyczne właściwości rytmu bębna szamańskiego dla poprawienia naszego zdrowia fizycznego i umysłowego, oraz dla poprawienia naszego samopoczucia.  

Uzdrawianie Rytmem wykorzystuje odpowiednie modele rytmicznego dźwięku będące w stanie wpływać na nasze rytmy wewnętrzne i harmonizujące obecne w nas modele, które powodują choroby i zaburzenia. Jeżeli używany w poprawny sposób, specyficzny rytm może przyspieszyć nasze wyzdrowienie fizyczne, stymulować uwolnienie się od emocjonalnego dramatu i stworzyć głębokie poczucie naszej samoświadomości. Ta technika jest używana od tysięcy lat przez rdzenne kultury na całym świecie w celu leczenia i poprawiania przeróżnych sytuacji.  

Uzdrawianie Rytmem wykorzystuje naturalne prawo rezonansu i przywraca wibracyjną równowagę naszego ciała, umysłu i ducha. Rezonans to zdolność fal dźwiękowych przekazywania energii wibracyjnej wszystkim organizmom, z którymi wchodzą kontakt i przywracania im ich zrównoważonej wibracji. Odczuwając rytm bębna, nasze ciało, nasze fale mózgowe zaczynają wibrować, Rytm bębna projektuje do ciała nowe formy harmoniczne, otwiera nasze centra energetyczne takie jak meridiany i czakra, pomaga nam uwolnić się od blokujących nas modeli energetycznych i połączyć się z naszym prawdziwym centrum, zwiększając poczucie naszej osobistej mocy i stymulując naszą kreatywność.

Znaleźć odpowiedni Rytm.

Każda sytuacja jest odmienna i wyjątkowa, dlatego też „poprawny” rytm będzie zawsze wyjątkowy i jedyny. Nie istnieją żadne ustalone formuły. Szaman, który gra na bębnie musi stworzyć dialog pomiędzy produkowanymi dźwiękami i odpowiedziami wysyłanymi przez osobę lub zwierzę dla którego pracuje. Szamani z Tuwy bardzo często wydają improwizowane dźwięki, rytmy i śpiewy konwersując w ten sposób zarówno ze światem Duchów jak i z pacjentem na poziomie energetycznym. Wydawane przez Szamana i przez jego bęben dźwięki wibrują i powracają w formie harmonicznych częstotliwości. Dzięki swojemu doświadczeniu Szaman jest w stanie znaleźć rytm odpowiedni dla swojego pacjenta. Ten rytm bardzo często jest absolutnie nowy i specyficzny wyłącznie dla leczonej sytuacji.  

Oznacza to, że musimy słuchać rytmu bębna bardzo uważnie. Bęben, tak jak i wszystko we Wszechświecie, jest żywy i próbuje zawsze coś nam powiedzieć. Musimy go słuchać nie tylko przy pomocy naszych fizycznych uszu, lecz całymi sobą. Musimy otworzyć nasze serce i opróżnić nasz umysł, przekształcając się w pusty kanał, poprzez który Energie mogą pracować.  

Podczas mojej długoletniej praktyki odkryłam, że moje Duchy Pomocnicze umożliwiają mi zawsze znaleźć odpowiedni rytm, którego nie znam nigdy z wyprzedzeniem. Wiem, że sekret leży w mojej umiejętności przekształcenia się w instrument, przy pomocy którego mogą one pracować, wspomagając nas w naszym uzdrowieniu. 

Sesje Uzdrawiania w Rytm mojego Bębna Szamańskiego, dla ludzi i dla zwierząt. W obecności fizycznej i na odległość.

Aby zamówić sesje dla Ciebie, dla Twoich znajomych i rodziny, dla zwierząt

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Questa voce è stata pubblicata in COVID, Guarigione Sciamanica, Viaggi sciamanici. Contrassegna il permalink.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notificami
0 Commenti
Inline Feedbacks
View all comments