O mnie

CHI SONO – VERSIONE ITALIANA

ABOUT ME – ENGLISH VERSION

Nazywam się Joanna Pieczurkin Amicucci, urodziłam się w Polsce, w 1969 i mieszkam we Włoszech już ponad 20 lat.  Pracuję zarówno jako tłumaczka, jak i operatorka holistyczna, a w szczególności jako nauczycielka i uzdrowicielka szamańska dla ludzi i zwierząt.

W przeszłości podróżowałam bardzo dużo po całym świecie, dzięki czemu miałam możliwość poznania wielu ludzi, zróżnicowanych pod względem kultury, obyczajów i tradycji.

Już od dziecka bezustannie poszukiwałam tego czegoś, co od zawsze jest obecne w każdym z nas i co od zawsze prowadziło mnie na ścieżce mojego życia jak światło latarni: świadomość, że nieważne dokąd zaprowadzi nas nasza droga, nie ma znaczenia otaczający nas zewnętrzny świat, jedyne co się naprawdę liczy, to jacy jesteśmy my, wewnątrz nas!

CV holistyczne w skrócie:

  • lipiec 2015 – do dnia dzisiejszego : Studia szamańskie w Spirit Healer School Carli Meeske, obecnie współpracuję aktywnie ze Szkołą jako Główna Dyrektorka Europejska
  • wrzesień 2017: Master/Nauczyciel Animal Reiki
  • czerwiec 2016: Komunikacja Telepatyczna ze Zwierzętami
  • grudzień 2014: Reiki Karuna Master zarejestrowana pod międzynarodowym numerem
  • kwiecień 2011 – październik 2014: Master Usui Reiki Ryoho,

Jestem twórczynią kursu Szamańskiego „Nasi Przodkowie – na ile ich znamy naprawdę?” © oraz właścicielką portalu Joanna’s Touch ©, na którym udostępniam różne informacje z zakresu Szamanizmu, z mocnym akcentem na Szamanizm Irlandzki i Syberyjski.

Prowadzę kursy i seminaria zarówno online jak i osobiście.

 

 

 

 

 

Oferuje sesje Uzdrawiania Szamańskiego dla ludzi i zwierząt, rytuały i ceremonie ochrony osobistej, protekcji dla rodzin, rytuały oczyszczania energetycznego pomieszczeń i różnych miejsc na ziemi.

 

 

 

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TUTAJ

Award Certificates