Obce energie w nas – co to znaczy?

Przymocowane do nas obce Duchy i Energie oznaczają obecność niematerialnych istot w ciele energetycznym ludzi lub zwierząt (w tak zwanej Aurze).
Te przyczepione do nas energie, to elementy dusz osób lub zwierząt, które nie są w stanie przejść do kolejnego wymiaru i błąkają się zdezorientowane w pobliżu naszego fizycznego świata. Przyczepiają się one do żywych ludzi i zwierząt, aby wykorzystać ich energię i aby, w pewnym sensie, sprawować kontrolę nad naszym życiem i postępowaniem.

Większość ludzi nie zdaje sobie zazwyczaj sprawy z ich obecności i przechodzi przez cale swoje z życie z obcymi Energiami i Duchami zakotwiczonymi w ich ciele energetycznym.

Dusze pozostają uwięzione i nie są w stanie znaleźć powrotnej drogi do Domu z przeróżnych przyczyn, na przykład: nagła i niespodziewana śmierć. Innym powodem może być fakt, iż w ostatnich momentach swojego życia osoba myśli, że nie zrealizowała celu, dla którego się urodziła i odmawia odejścia, szukając jakiegoś innego człowieka, poprzez którego będzie próbować dokończyć swoje zamierzenia (i które wcale nie muszą być tak bardzo szlachetne). Kolejnym przykładem może być sytuacja, kiedy człowiek w ostatnich momentach swojego życia jest tak pełen żalu, złości i chęci zemsty, że uczucia te stają się dla niego jak kotwica uniemożliwiająca mu kontynuowanie jego drogi.

To zaledwie kilka przykładów, powodów obecności dusz, które odmawiają (lub nie są w stanie) opuszczenia naszego wymiaru jest naprawdę nieskończenie wiele.

 

Energie te znajdują dostęp i wchodzą w nas poprzez nasze pole energetyczne, poprzez naszą aurę. Niektóre z nich potrafią przedostać się naprawdę bardzo głęboko, przysparzając nam poważnych zaburzeń i chorób na poziomie emocjonalnym, umysłowym i nawet fizycznym.

Nasze pole energetyczne (aura) to warstwa energii, którą emanują wszyscy ludzie i wszystkie zwierzęta oraz rośliny i jest ona niewidoczna dla większości z nas. Rany, otwory i wejścia w naszym polu energetycznym mogą spowodować nawet utratę naszej mocy osobistej.

Emocje o niskiej częstotliwości wibracji energetycznej, takie jak strach, gniew i tym podobne tworzą rany i otwory w naszym polu energetycznym i, osłabiając je, umożliwiają i zapraszają obce energie do naszej aury.
Również i utrata elementów naszej duszy w konsekwencji przeżywanych dramatów powoduje otworzenie się naszej aury, ponieważ staje się ona wybrakowana i niekompletna. Szamani wiedzą to od zawsze: kiedykolwiek przeżywamy jakiś emocjonalny lub fizyczny dramat, kawałek naszej duszy opuszcza nasze ciało próbując w ten sposób uratować się i przetrwać przeżywaną przez nas tragedię. Im jest ona większa tym więcej elementów duszy ucieka i, w konsekwencji, tym większe będą otwory i wejścia w naszym polu energetycznym.

Im więcej będzie wejść w Twojej aurze, tym bardziej będziesz podatny na ataki błądzących energii i dusz.

Najczęstsze przyczyny utraty elementów duszy to:
Długie bóle na poziomie fizycznym. Wykorzystywanie fizyczne, seksualne lub emocjonalne, zarówno dzieci, dorosłych, jak i zwierząt. Dominacja ze strony różnych zorganizowanych grup (politycznych, religijnych, ale również i wśród rówieśników). Niespodziewana lub gwałtowna śmierć naszego dziecka, małżonka, rodziców, ukochanego zwierzęcia, itp. Wypadek drogowy. Ciężka choroba. Ta lista jest naprawdę nieskończona.

Osoby goszczące w sobie (czyli prawie my wszyscy) obce energie mogą być często uznawane za posiadające problemy umysłowe, lub niezrównoważone. Nawet osoby, które wiodą pozornie ustabilizowane życie i odnoszą różne sukcesy, również i one posiadają w swojej aurze obce energie.

Naprawdę prawie wszyscy posiadamy przyczepione do nas obce energie, nieważne w co wierzysz, jaką religię wyznajesz, jaką posiadasz osobowość i stopień inteligencji. Jeżeli Twoje pole energetyczne jest uszkodzone – jesteś bardzo osłabiony i stanowisz doskonałe lokum dla błądzących duchów i energii.

Oto niektóre (jest ich nieskończenie wiele) efekty obecności obcych duchów i energii w polu naszej aury: emocjonalne bóle, depresja, niski poziom naszej osobistej energii (zmęczenie), uczucie osłabienia, myśli i/lub próby samobójcze, uzależnienie od narkotyków i/lub alkoholu, nadmierne spożywanie jedzenia, prawie wszystkie choroby zakwalifikowane jako umysłowe i emocjonalne, brak koncentracji, nagłe zmiany humoru, konfuzja, gniew/ agresja, koszmary nocne, niepokój i lęki, paranoje, negatywne myśli spowodowane przez strach, niewytłumaczalne bóle fizyczne, bezustanny sabotaż nas samych lub innych, emocjonalne i fizyczne ataki na inne osoby, próba stałego kontrolowania lub dominacji innych osób, utrata celu własnego życia, osłabienie Twojego układu odpornościowego i wiele, wiele innych.

Wykwalifikowany uzdrowiciel szamański jest w stanie wykonać dla Ciebie bardzo antyczną sesję zwaną „odzyskiwanie Twojej duszy”, podczas której odnajdzie je i następnie zamknie otwory i wejścia w Twojej aurze. Podczas takiej sesji wykonuje on również ekstrakcję obecnych w Tobie obcych energii, odzyska on źródło Twojej osobistej mocy i wzmocni Twoje zdrowie duchowe, emocjonalne oraz fizyczne. Zostaną usunięte wszystkie energie niewchodzące w skład Twojej osobistej aury.

Takie same sesje uzdrawiające oferuje się zwierzętom, które również cierpią i są podatne na utratę elementów duszy dokładnie tak samo jak ludzie.

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ TUTAJ

Questa voce è stata pubblicata in Podróże szamańskie, Terapie szamańskie. Contrassegna il permalink.
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notificami
0 Commenti
Inline Feedbacks
View all comments